نکاتی درباره انتخاب کفش عروس – مجله تصویر زندگی

لباس عروس، به دلیل اینکه بلند است و روی کفش را میپوشاند کمتر جلب توجه میکند. به اینکه کسی بخواهد زیبایی یا زشتی کفش شما را تشخیص دهد. خرید کیف و کفش عقد و عروسی یکی دیگر از خریدهای جذاب و پر طرفدار برای خانم هاست. 11- کیف های عروسی معمولا در سایز و ابعاد کوچکی هستند. کیف عروس معمولا در دست یا زیر بغل حمل می شود. 9- به هماهنگی رنگ کیف با لباس تان توجه کنید. دارد میتوانید ان را با کفش های سفید یا نقره هماهنگ کنید. اگر لباس عروس تان سفید اسـت و نگین های کار شده دارد میتوانید ان را با کفش های سفید یا نقره هماهنگ کنید. 14- شما می توانید جنس کیف تان را هم با لباس تان ست کنید. نهایت چیزی که در کیف عروسی می توان حمل کرد پد هایی برای گرفتن عرق صورت یا بادبزن است. پس سعی کنید کیفی را انتخاب کنید که به عنوان یک کیف تزئینی در عروسی ها و مهمانی های دیگر هم بشود، از آن استفاده کرد.

اما گاهی میتوان برخلاف سبکهای کلیشهای عمل کرد. درست است که ظاهری فریبنده و جذاب دارند، اما برای طولانی مدت ممکن است به کمر تان آسیب برساند و باعث خستگی تان در طول مراسم شود. ممکن است در طول رقص با کفش های پاشه دار، پای تان آسیب ببیند و یا پیچ بخورد. بیاید.بهتر اسـت رنگ کفش شما با لباس عروسی تضاد زیادی نداشته باشد. 8- صرف هزینه های بسیار زیاد برای کفش و کیف عروسی، چندان عقلانی به نظر نمی رسد. چون کاربرد چندانی ندارند و بعد از شب عروسی، اغلب بایگانی می شوند. اگر لباس عروسی تان عروسکی است و کفشتان زیر لباستان پنهان می شود، می توانید کفش های حصیری یک تکه را انتخاب نمایید. 1- بهترین زمان برای خرید کفش عروسی، یک ماه قبل از مراسم است. کفش عروسی آنقدر مهم است که انتخاب اشتباه مدل کفش عروس، تمام طول جشن عروسی، شما را عذاب میدهد.

یکی از ایده ها برای انتخاب مدل کفش عروس، کفش متناسب با فصل است. 12-شاید دور از ذهن باشد، اما انتخاب شکل ظاهری کیف، ارتباط تنگاتنگی با شخصیت افراد دارد. اما خرید از بورس کفش مجلسی و کفش عروس، تفاوتهای زیادی دارد. اما برای این کار بهتر است از جاهایی خرید کنید که امکان مرجوعی وجود دارد. در این صورت مطمئن می شوید که می توانید کفش پاشنه بلند عروسی را تا یک روز کامل هم تحمل کنید و خم به ابرو نیاورید. برای داشتن یک کفش مناسب لازم است به رنگ و تناسب آن با لباس عروستان دقت کنید. اگر نیازی به همراه داشتن وسیله ای دارید، بهتر است از همراهان تان خواهش کنید این کار را برایتان انجام دهند.

اگر روز عروسیتان نزدیک است و نمیدانید چه کفشی را انتخاب کنید، در ادامه به آن میپردازیم. بنابراین در این مقاله سعی شده، نکات مهمی را که در خرید این دو جنس باید به آن ها توجه کنید، گردآوری شود. اغلب خانم ها وسواس بسیاری برای خرید این دو جنس دارند و زمان زیادی را برای پیدا کردن جنس مرود نظرشان صرف می کنند. نوک تیز، پاشنه باریک و رنگ سفید نوری، این کفش را به گزینهای مناسب برای کفش عروس تبدیل میکند. 3- اگر رقص خاص و پر تحرکی خواهید داشت، حتما از کفش های مخصوص رقص با خود همراه داشته باشید، تا در هنگام رقص از آنها استفاده کنید. 5-اغلب مردم تصور می کنند که کیف و کفش عروسی حتما باید ست باشند. 13- سایز کیف هرچقدر کوچکتر باشد، قد شما بلند تر و اندام تان کشیده تر به نظر می رسد.