نکاتی درباره انتخاب کفش عروس – مجله تصویر زندگی

به جز این، برند Maison Margiela کفش پاشنه گربهای براق و منحصر به فردی دارد که برای پوشیدن با لباس عروسی که بلندی آن تا زیر زانوهای شما برسد، ایدهآل است. این مدل کفشها در طرحها و رنگهای بسیاری ارائه شده است که رنگ سفید استخوانی یا صدفی آن جز زیباترین رنگهای این مدل کفش عروس هستند. این کفش علاوه بر رنگ سفید عاجی دارای رنگهای آبی و صورتی نیز میباشد. بهتر اسـت کفش عروسی شما با کفش های قبلی تان تفاوت زیادی نداشته باشد. اگر حتی برای مراسم عروسیتان طرفدار فشن و استایل کلاسیک هستید و سایر اکسسوریها را کلاسیک انتخاب کردهاید، کفش عروسی پاشنه گربهای، گزینهی مناسبی برای شما است. قرار دادن روزنامه در کفش عروس: اگر احساس میکنید که کفشها پای شما را اذیت میکنند، میتوانید از روزنامه و آبلیمو استفاده کنید. البته میتوانید یک جفت از این کفشها را داشته باشد و بعد از مراسم عکاسی، کفش عروس اسپرت را در سالن مراسم به پا کنید.

کفش عروس هایی که مشاهده میکنید از نوع جدیدترین کفش عروس های سال 2022 هستند که ترند شده اند شکل پارچه ای و تلقی این کفش ها شکل و شمایل خاصی به استایل نو عروس میدهد اما عده ای دنبال ترند سال نیستید زیرا عقیده دارند بعد مدت کوتاهی از مد می افتند و عکس و فیلم ها در سال های بعد چندان جذاب نخواهد بود. کفش عروس لوکس برای عکاسی عروس و فرمالیته فوقالعاده جذاب است، اما معمولا چندان راحتی مطلوبی ندارد. کفش لاکچری معمولا با دست دوخته میشود و یا به وسیله سنگ دوزی و المانهای لوکس تزیین میشود. حتی وقتی هم که نشسته هستید انگشتان پای شما به سختی دیده می شوند، چه برسد به اینکه کسی بخواهد زیبایی یا زشتی کفش شما را تشخیص دهد. آیا شما قد و اندازه آقای داماد دارید؟

نگران دیده شدن کفشهایتان در طول مراسم نباشید ؛ معمولاً لباس عروس آنقدری بلند اسـت که اصلا کفشهای تان به چشم نمی آید اما اگر پیراهنی کوتاه بر تن دارید می توانید از کفش هایی با پاشنه های بلند یکسره و متناسب با فصل انواع تابستانی و یا کاملا بسته استفاده کنید. اما اگر از پوشیدن هر گونه سندل پاشنهداری برای مراسم عروسی امتناع میکنید، خوب است بدانید که برند محبوب Saint Laurent سندل اسلایدی چرم و باکیفیتی دارد که برای پوشیدن به عنوان مدل کفش عروس در مراسم مجللتان، کاملا شیک و درخور دیده میشود. بهترین روز زندگی هر دختر یعنی روز عروسی با پوشیدن لباس عروس زیبا، مدل مو و میکاپی رویایی و البته یک جفت کفش شیک و خاص تعریف میشود. این کفشهایی که روزی به پای پرنسسهای والت دیزنی بود، این روزها به دنیای واقعی ما راه پیدا کرده است و میتوان با پوشیدن آنها در جشن عروسی به یک سیندرلای واقعی تبدیل شد.

زیرا در این ساعت از روز پاها متورم و بزرگ میشود و در نتیجه میتوان خرید بهتری را انجام داد. پیشنهاد مـا به شما خرید یک جفت کفش چرمی مرغوب است؛ زیرا چرم انعطافپذیری بیشتری دارد و به راحتی فرم پاهایتان را به خود میگیرد. همچنین سندلهایی با پاشنهی بلندِ یکسره که جلو باز و پشت باز هستند از جمله کفشهای راحتی هستند که پیشنهاد میکنیم اگر عروسیتان در فصل تابستان است، حتما در هنگام خرید کفش عروسی، به دنبال یکی از آنها بروید. در این موقعیت کفش عروس تخت را به شما پیشنهاد میدهیم که شاید تا چند سال پیش پوشیدنشان برای مراسم مهم و حتی عروسی خیلی مرسوم نبودهاند. کفش عروس لژ دار بخرید، لباس های عروس به قدری بلند هستند که در شب عروسی کمتر کسی کفش شما را میبیند. زماانی که شما لباس عروسی خود را انتخاب کردید وقت آن می رسد که برای روز عروسی کفش مناسب پیدا کنید.