نکاتی درباره انتخاب کفش عروس – مجله تصویر زندگی

راحتی کفش عروس بیشتر به جنس، نوع پاشنه و بلندی و کوتاهی آن بستگی دارد. کفش های پاشنه بلند از انواع طرح های پرطرفدار در بین عروسها هستند و اگر شما قد کوتاه یا معمولی دارید بهتر است این کفش ها را برای پوشیدن انتخاب نمایید تا فرم ندام و اندازه قدتان متناسب تر به نظر برسد. اگر شما روزی چند ساعت کفش لباس عروسیتان را در منزل بپوشید و با آن راه بروید، هم به راه رفتن با آن عادت میکنید و هم میتوانید با آن بایستید. حتماً در زمان انتخاب کفش عروسی به جنس بدنه و کفی کفش توجه کنید تا نرم و باکیفیت باشد.

در این مقاله از سرویس سبک زندگی در مجله کوروش میتوانید با نکات طلایی در انتخاب کفش عروسی طبی، پاشنه بلند یا پاشنه کوتاه و لژدار آشنا شوید. به عنوان راهنمای خرید کفش عروس باید بدانید که هماهنگ بودن سبک کفش شما با لباس عروس اهمیت زیادی دارد. کفش عروس نیز یکی از اکسسوری های بسیار مهم در استایل عروس به شمار می رود که در مدلهای مختلف ارائه می گردد. کفشهای پاشنه کوتاه نیز برای نوعروس ها با هر اندازه قدی مناسب و ایده آل هستند و شما با پوشیدن این کفشها در جشن عروسیتان احساس راحتی بیشتری خواهید داشت همچنین این طرح کفشها برای عروس های قد کوتاه نسبت به کفشهای بدون پاشنه مناسب تر می باشند. نکته مهمی که باید به عنوان راهنمای خرید کفش عروسی مد نظر داشته باشید، این است که باید کفش خود را متناسب با محل برگزاری عروسی انتخاب کنید.

یکی دیگر از انواع کفشهای عروس که در عین سادگی میتواند بسیار شیک باشد و جلوهی خاصی روی پا داشته باشد – به ویژه برای عکس- کفش عروسی بنددار است. هدف از تزیینات کفش نوعروس با وسایل تزیینی مختلف، زیبایی بخشیدن بیشتر به کفش های ساده است، مطمئنا کفشی که با به کارگیری خلاقیت و ابتکار دیزاین می گردد از جذابیت بسیاری برخوردار است و می تواند گزینه ای مناسب برای جشن ازدواج باشد. کفشهای ساده عروس برای افرادی که لباس عروسی آن ها کار شده است می توانند انتخابی مناسب و ایده آل محسوب شوند. انواع مختلف گیپور، پارچه و تور نیز گزینه مناسبی برای تزیین کفش های عروس می باشند و شما می توانید با استفاده از آنها به زیبا سازی کفش های ساده بپردازید.

در این مطلب جدیدترین مدل کفش های عروس 2018 و شیک ترین مدل کفش مجلسی زنانه تابستان ۹۷ را مشاهده می کنید. سعی کنید یک کفش سفید عروس تهیه کنید که با آن راحت باشید و بعد از عکاسی، کفشتان را عوض کنید. حتما کفش عروس پاشنه دار تهیه کنید. مطمئن باشید راه رفتن و رقصیدن با یک کفش پاشنهبلند سفید در یک لباس بزرگ و حجیم و سنگین کار بسیار دشواری است. توجه داشته باشید که با پوشیدن کفش های پاشنه بلند ممکن است شما در جشن عروسی تان احساس راحتی نداشته باشید بنابراین بهتر است در هنگام انتخاب این طرح کفش ها از راحتی آن ها مطمئن شوید تا در زمان پوشیدن کفش به مشکل نخورید. قبل از این که شروع به گشتن در بازار کنید و به سراغ خرید کفش عروسی بروید، باید میزان بودجه مورد نظرتان را برای این کار در نظر بگیرید. مدل کفش های متنوعی برای عروس خانم ها طراحی میشود که مد روزترین آن ها جلو باز, پاپیون دار, گیپوری, نگین دار و بند دار هستند که پرنسسی و شیک اند.