معرفی انواع کفش چرم – چرم جانتا

این مدل کفش بـه نوعی دوخته میشود کـه هر فردی در آن احساس اسانی داشته باشد و بـه پاهایش فشاری وارد نکند ودر عین حال تیپی بسیار رسمی داشته باشد. این مدل کفش کاملا رسمی اسـت و حتماً باید با کت شلوار هماهنگ شود و بـه درد ست کردن با شلوار جین و یا شلوارهای اسپرت و نیمه اسپرت نمیخورد. کفش های اسپرت خیلی راحت و متنوع هستند. بنابراین باید کفشی راحت و استاندارد تهیه نمایید تا قلب دوم شما از آیبن مصون بماند. بنابراین انتخاب کفش مناسب یکی از موارد مهم در خرید دامادی محسوب می شود. بنابراین اولین نکته در خرید کفش تناسب کفش با فرم پا می باشد.

در هنگام خرید کفش مردانه به نکات زیر توجه کنید. در ادامه برخی از نکات مهم را ذکر خواهیم کرد. برخی دیگر انگشت شصتشان بزرگتر و باقی انگشت ها به ترتیب کوچک می شوند و برخی نیستند که تمام انگشت های پای آنان به یک اندازه است و شما با توجه به این مسئله می بایست به خرید کفش اقدام نمایید. اما ممکن است در برخی موارد این قالب ها هم یکسان نباشد. جنس با کیفیت، پاشنه استاندارد و قالب مناسب. دامادهای عزیز اندازه پاشنه مردانه را نیز در نظر بگیرید. کفش های دربی و لوفر نیز برای شب عروسی گزینه ی مناسبی نیستند، اما باز هم می شود از آنها استفاده کرد.

بهترین نوع و رنگ کفش برای مراسمات رسمی مثل عروسی از کفش هایی با مدل و رنگ کلاسیک است. این نوع کفش از مدل کفش ها با سبک کلاسیک می باشد. کفش مناسب کفشی است که سبک و انعطاف پذیر باشد. رنگ و نوع پارچه و همینطور سبک کت و شلوار داماد موضوعی است که هنگام انتخاب کفش حتما باید مورد توجه قرار گیرد. کفش دامادی نوعی کفش مجلسی مردانه است که برای استفاده در مراسم عروسی، عقد و جشن های سالگرد عروسی و مهمانی های ازدواج مورد استفاده قرار می گیرد. استایل کفش های پامپ به گونه ای است که جایگزین مناسبی برای کفشهای آکسفورد رسمی به شمار می آیند. انتخاب کفش های آکسفورد از جمله پیشنهادهای اول برای کفش دامادی است. این مدل کفش می تواند بهترین انتخاب برای مراسم عروسی باشد و به شیک پوشی داماد بیفزاید.

کفش دامادی اگر مناسب و زیبا باشد، می تواند به آراستگی و شیک پوشی داماد بیفزاید. کفشی که می پوشی بسیار اهمیت دارد به ویژه اگر آن کفش کفش دامادی باشد؛ کفشی که در مهم ترین شب زندگی ات قرار است به پا داشته باشی علاوه بر راحتی مهم است که شیک و خوش استایل باشد چرا که یک کفش قابلیت این را دارد که یک تیپ را نابود کرده یا به کل نجات دهد. اگر کت و شلوار شما سرمهای یا به رنگ شیری است، کفش قهوهای گزینه مناسبی است. برای افراد قد کوتاه توصیه به استفاده از کفش های پاشنه مخفی داریم. در صورتی که تمایل دارید در مورد این کفش ها اطلاعات بیشتری کسب کنید، میبایست بدانید که در رنگ های قهوه ای، مشکی، قهوه ای و زرشک مایل به مشکی (کوردوان) تولید شده و برای ساخت آنها ازچرم مرغوب و درجه یک کمک می گیرند. این شرکت در سال 1863 تأسیس و ادعا می کند قدیمی ترین شرکت کفش آمریکایی است که به طور مداوم فعالیت می کند.