معرفی انواع کفش چرم – چرم جانتا

از ویژگی های طراحی کفش های لوفر می توان به بدون بند بودن، کوتاه بودن رویه ی کفش و لبه ی دوری تا قوزک پا اشاره کرد. 3. کفش های ورزشی جوری طراحی شده اند که طیف وسیعی از رنگها را تحت پوشش قرار می دهند. کفش مناسب کفشی است که سبک و انعطاف پذیر باشد. سبک بودن و جریان هوایی مناسب داخل کفش، آن را به گزینه مناسبی برای استفاده در فصول گرم تبدیل کرده است. به طور کلی افرادی که پاهای کوتاهی دارند نباید از کفش های نوک گرد استفاده کنند و افرادی که انگشتان بلندی دارند بهتر است از کفش هایی استفاده نمایند که نسبتا کشیده باشند تا در داخل کفش به انگشتان پا، فشار وارد نشود. کفش رسمی که اغلی چرم هستند، از مدل های پر طرفدار و پر فروش در سراسر دنیا محسوب می شوند.

این مدل کفش ها در انواع و اقسام رنگ ها و مدل های مختلف در بازار یافت می شوند. کفشی بـه رنگ قهوه ای را باید با کت شلواری بـه رنگ کرم ، شیری و یا سبز ست کنید و بـه این دلیل کـه کفش های قهوه ای تم های مختلف رنگی دارند با رنگ سرمه ای و خاکستری نیز میتوان هماهنگ کرد. کفشی بـه رنگ قهوه اي را باید با کت شلواری بـه رنگ کرم ، شیری و یا سبز ست کنید و بـه این دلیل کـه کفش هاي قهوه اي تم هاي مختلف رنگی دارند با رنگ سرمه اي و خاکستری نیز میتوان هماهنگ کرد. اگر شـما هر رنگ تیره ای « بجز آبی » برای کت شلوارتان انتخاب کردهاید، کفشتان باید مشکی باشد. کفش قهوه ای در زمانی مناسب شـما اسـت کـه کت و شلوار آبی رنگی داشته باشید، اما نباید کفشتان قهوه ای خیلی روشن باشد.

اگر به دنبال کفش مشکی ، ورنی ، مجلسی ، جذاب ، خوش قالب ، بی بند و کلاسیک برای ست کت و شلوار مجلسی خود هستید کفش مردانه REAL انتخاب بسیار مناسبی می باشد.قالب خوب در کنار ترکیب ورنی مات دور کفش با ورنی سوزنی روی سینه پا می تونه دلیل این انتخاب خوب باشه. کفش های ورزشی این روزها بیشتر از گذشته روی بورس هستند. هیچ برند رسمی و خوش نامی نیست کـه در ساخت این مدل کفش از جیر و یا چرم های نامرغوب استفاده کند و بطور معمول و همیشگی کفش های آکسفورد در رنگ های قهوه ای، مشکی و زرشکی مایل بـه مشکی تولید میشود. در واقع هر چقدر پوشش مناسبی داشته باشید اما رنگ و جنس کفشهایتان با آن هم خوانی نداشته باشد نه تنها چنگی به دل نخوهد زد بلکه نشان از عدم توجه و آگاهی شما در این زمینه خواهد شد که باعث می شود جذبه شما نزد افراد بخصوص جنس مخالف کم شود.

همانطور که یک کفش چرمی گزینه مناسبی برای گردش نیست. استایل کفش های پامپ به گونه ای است که جایگزین مناسبی برای کفشهای آکسفورد رسمی به شمار می آیند. این کفش ها دارای استایلی اسپرت هستند و برای قرارهای دوستانه و پاساژگردی ها انتخاب مناسبی هستند. برخی از آن ها دارای منگوله هایی از جنس چرم کفش می باشند. آقایان قد بلند نیز بایستی از پوشیدن کفش هایی با نوک تیز و کشیده بپرهیزند و در عوض کفش هایی با پنجه ی گرد خریداری نمایند. ساختار این کفش ها به گونه ای است که پنجه و انگشتان پا، پایین تر از پاشنه ی پا قرار می گیرند. کفشهای چرم معمولا در دو نوع مات و براق وجود دارند که متناسب با نوع پارچه کت و شلوار خود میتوانید از یکی از این دو نوع خریداری کنید. کفش قهوه ای را نیز می توان با کت و شلوار قهوه ای و کرم ست کنید.