معرفی انواع کفش چرم – چرم جانتا

در انتخاب رنگ کفش دامادی مطابق با سال جاری، بهتر است متناسب با رنگ سال پیش بروید! پس با سایز پای 10 سال پیشتان به خرید کفش نروید. این رنگ کت و شلوار به دلیل شیک بودن و رسمی بودنش، مورد پسند بیشتر آقا دامادها می باشد. به عنوان مثال یک عروسی سنتی و رسمی به سبک کفش رسمی تری نیاز دارد تا عروسی که در یک مکان کمتر سنتی مانند باغ برگزار شود. سوالی که ممکن است به ذهن بیشتر دامادها خطور کند این است که از کجا باید فهمید، بهترین مدل کت و شلوار مناسب برای این روز خاص کدام است؟

در این مورد شما باید سعی کنید تا ذهن خود را کاملا آزاد بگذارید و به دنبال مدل های روز نباشید. کفش ها یکی از اجزای اصلی پوشش افراد به خصوص آقایان محسوب میشوند. پوشیدن جلیقه همراه با کت و شلوار دامادی به خصوص برای فصل سرد، می تواند یک ایده ی جذاب و ایده آل باشد. مدل های متنوع که میتوانید جهت انتخاب کفش داماد از آنها ایده بگیرید . برای فصل تابستان پوشیدن کت و شلوار کرمی نیز ایده ای جالب و مناسب است، به شرطی که آن را با یک پیراهن سفید ست کرد. اما برای آقایان سفید پوست، پوشیدن کت و شلوار سفید آن ها را خسته و بی روح نشان خواهد داد.

شما می توانید رنگ کراوات یا پاپیون را مکملی از رنگ کت و شلوار یا پیراهن تان انتخاب نمایید. چرا که مهم ترین اصل یک داماد خوش پوش و خوش تیپ، انتخاب مناسب و درست بستن پاپیون و کراوات می باشد. همچنین باید گفت که پوشیدن آن با یک پیراهن سفید، می تواند یک ست کاملا فوق جذاب باشد. منظور از ست کردن این است که لباس عروس و داماد، تقریبا از لحاظ مدل ها با همدیگر ست و هماهنگ باشند. آنها همچنین باید با توجه به عروس انتخاب شوند ، بنابراین به یاد داشته باشید که با همه مشورت کنید. با توجه به این که نمی توان از تک تک رنگ کت و شلوارهای دامادی نام برد، فقط به شما سفارش می کنیم که در انتخاب رنگ ها، کاملا دقت کنید و بیشتر رنگ های مکمل و هم خانواده را در ست خود بکار بگیرید. آقایان بلند قد هم بـه این نکته توجه داشته باشند کـه بجای کفشهای نوک تیز، کفشهای پنجه گرد بپا کنند تا متناسب تر و خوش تیپ تر بنظر برسند.

در یک مراسم عروسی برای داشتن مجلسی باشکوه و خاص بیشتر از هر چیزی به عروس توجه می شود در صورتی که تیپ شیک و خاص داماد، می تواند عروس را کامل تر کند. مدل کت و شلوار دامادی تان را با لباس عروس خانم ست کنید. همچنین برای جذابیت بیشتر ست کردن، می توانید رنگ آن ها را با اکسسوری، دست گل و یا لباس عروس خانم ست کنید. نکته قابل ذکر برای آقایان خوش پوش این است که ست کردن کفش آکسفورد با کت و شلوار رسمی ظاهر مردانه تان را بسیار زیباتر نمایش می دهد.راجع به شمایل گره زدن بند کفش بهترین شکل بستن، نوع ساده می باشد. مدل دوخت سه گوش مخفی که در داخل کفش وجود دارد، آنرا بسیار راحتتر برای پوشیدن کرده و چرم صیقلی و براق آن، جذابی خاصی به این کفش دامادی و رسمی بخشیده است.