معرفی انواع کفش چرم – چرم جانتا

آخرین مدل از راهنمای کامل کفش مردانه مدل های اسپرت هستند. یک قانون کلی که باید رعایت شود: هرچه شکل کفش ساده تر باشد، کفش رسمی تر است. کفش داماد باید سبک کلاسیک و رسمی داشته باشد تا داماد استایلی شیک و متفاوت داشته باشد. رنگ کفش شما نیز به سبک کت و شلواری که انتخاب می کنید بستگی دارد. اما در حقیقت این کفش ها هستند که به نوعی شما را از دیگر مهمانان متمایز می کنند. همانطور که یک کفش چرمی گزینه مناسبی برای گردش نیست. انتخابی بسیار شیک و مدرن برای آقایان جوان و سخت پسند! مناسب برای آقایانی که مدرن بودن را ترجیح میدهند. عده ای برای خرید کفش عروسی شان هیجان زده می شوند و دست روی رنگ هایی می گذارند که فقط برای شب عروسی مناسب است و بعد از گذشت مراسم، تازه متوجه اشتباه خود می شوند و این کفش را در هیچ جای دیگر نمی توانند به پا کنند.

حتما شنیده اید که پا ، قلب دوم انسان است. انتخاب رنگ پیراهن مردانه، تمام چیزهایی که باید حتما بدانید.! چه نوع کفشی را باید در عروسی بپوشم؟ نوع کفشی که انتخاب می کنید به شخصیت، مکان عروسی و بقیه لباس شما بستگی دارد. مواد با کیفیت بالا اطمینان حاصل می کنند که کفش های شما راحت و زیبا به نظر می رسند و سالهای زیادی دوام خواهند داشت. این در حالی است که کفش های مخصوص پیاده روی محکم و سفت هستند. به لحاظ ساختاری روی کفش دارای دو لایه بنددار یا سگک دار با قابلیت تنظیم سایز است. اگر قدتان کمی کوتاه می باشد یا با قد همسرتان به یک اندازه می باشد، توصیه می کنیم از کفش های پاشنه مخفی استفاده نمایید که سبب کشیده تر جلوه کردن اندامتان شود.

آقایانی که قد بلند و اندام کشیده دارند، می توانند از کفش های پنجه گرد کهد بسیار مناسبتر از کفش های نوک تیز می باشد استفاده کنند. سایز پا جزو چند موردی است که تا پایان عمر در حال عوض شدن است. 2. سایز پا به صورت مداوم تغییر میکند. دیگر سایز پایتان نیز تغییر نخواهد کرد. کفشهای سگک دار نیز بسیار شیک و مجلسی میباشد. اینکه کفش زمستانی را در تابستان وکفش تابستانه را در زمستان بپوشید کمی خنده دار به نظر میرسد. در خرید کفش علاوه بر انتخاب کفش با سایز مناسب، بایستی به فرم پاهای خود نیز دقت کنید و کفش را براساس فرم پاهای خود تهیه نمایید. این که به عنوان مثال سایز پای شما ۴۰ است دلیل بر این نمی شود که هر کفش شماره چهلی اندازه پای شما باشد. پس با سایز پای 10 سال پیشتان به خرید کفش نروید. پای شما همانند سایر اعضای بدنتان نیاز به مراقبت دارند.

6.به فرم پای خود توجه کنید. پس حتماً از مناسب بودن کفش خود اطمینان حاصل کنید. اگر رنگ کت و شلوار شیری را انتخاب کرده اید، رنگ کفش قهوه ای می تواند انتخاب مناسبی باشد. 1. کفش دامادی باید تناسب رنگ درستی با کت شلوار آقای داماد و تیپ و ظاهر او داشته باشد. آنها همچنین باید با توجه به عروس انتخاب شوند ، بنابراین به یاد داشته باشید که با همه مشورت کنید. به همان اندازه که برای کفش عروس، رنگ و مدل های متنوع وجود دارد. در صورتی که تمایل دارید در مورد این کفش ها اطلاعات بیشتری کسب کنید، میبایست بدانید که در رنگ های قهوه ای، مشکی، قهوه ای و زرشک مایل به مشکی (کوردوان) تولید شده و برای ساخت آنها ازچرم مرغوب و درجه یک کمک می گیرند. به طور شگفتانگیز، برخی از چرم نسبت به انواع دیگران ارجحیت دارند و دانستن تفاوت میتواند به شما در انتخاب بهترین کفش کمک کند.