مدل کفش عروس 2022 (معرفی جدیدترین مدلهای کفش عروس) – کمدا

یک جفت کفش پاشنه بلند که در آتلیه باید پوشیده شود. اگر وسواسی زیادی برای انتخاب کفش دارید و یا نمی توانید با کفش های پاشنه بلند به خوبی راه بروید، پیشنهاد ما خرید دو جفت کفش است. 2-اگر اختلاف قد زیادی با آقای داماد ندارید، ترجیحا از کفش های پاشه بلند استفاده نکنید. اگر قدتان به اندازه کافی بلند است و تفاوت قدتان با داماد نیز زیاد نیست، بهتر است برای شب عروسی یک کفش تخت و زیبا تهیه کنید. کفش های پاشنه بلند از انواع طرح های پرطرفدار در بین عروسها هستند و اگر شما قد کوتاه یا معمولی دارید بهتر است این کفش ها را برای پوشیدن انتخاب نمایید تا فرم ندام و اندازه قدتان متناسب تر به نظر برسد. اگر درروزهای نزدیک به عروسی متوجه شدید کفش ها پای شما را اذیت می کنند ، تعدادی روزنامه را با آبلیمو خیس کنید و درون کفش تان بگذارید و اجازه دهید یک شب بماند تا کفش شما اندکی جا باز کند.

5-اغلب مردم تصور می کنند که کیف و کفش عروسی حتما باید ست باشند. تصور کنید، در جشنی پر از شادی و نشاط، میخواهید با عزیزانتان برقصید و لذت ببرید، اما انگشت پایتان تاول زده و یا پشت پاهایتان زخم شده و میسوزد. مخصوصا اگر عادت به استفاده از این نوع کفش ها ندارید. اگر هم همیشه کفش پاشنه بلند 3 یا 5 سانتی متری می پوشید، روز عروسی نیز بهتر است کفشتان همین اندازه باشد زیرا این روز زمان مناسبی برای تجربه های جدید نیست و توصیه می شود روال زندگی تان را دنبال کنید. کفشهای پاشنه کوتاه نیز برای نوعروس ها با هر اندازه قدی مناسب و ایده آل هستند و شما با پوشیدن این کفشها در جشن عروسیتان احساس راحتی بیشتری خواهید داشت همچنین این طرح کفشها برای عروس های قد کوتاه نسبت به کفشهای بدون پاشنه مناسب تر می باشند. اگر کفش عروس پاشنه بلند و باریک را برای مراسم عروسیتان ترجیح میدهید، نمونههای جذاب و جدید زیادی وجود دارند که میتوانند گزینههای مناسب برای کفش عروس شیک و زیبا باشند.

علاه بر این کفش های جلوبازی که انگشتان پنجه پای شما را فشار نمی دهند انتخاب های مناسب تری به شمار می روند. در صورتی که لباس عروس فانتزی و کوتاه است، می توانید کفش ها را پاشنه کوتاه انتخاب کنید تا با لباس تان هماهنگ باشد. طول لباس، برش لباس، میزان پف و حتی جنس لباس عروس شما میتواند بر انتخاب کفش عروسی تأثیر بگذارد. درست است که ظاهری فریبنده و جذاب دارند، اما برای طولانی مدت ممکن است به کمر تان آسیب برساند و باعث خستگی تان در طول مراسم شود. عموما کفش هایی که با بندهای بلند و بصورت ضربدری روی ساق پا بسته می شوند، زیبایی بیشتری دارند. به طور کلی رنگ های سفید، نباتی، صدفی یا نقره دارند. اغلب کفش های عروسی به رنگ های سفید، کرم، نباتی و یا صدفی و نقره ای هستند. چون کاربرد چندانی ندارند و بعد از شب عروسی، اغلب بایگانی می شوند.

همینک در مجله آنلاین فارسی ها با مطلب”مدل هایی از کفش عروس خانوم” در خدمت شما کاربران گرامی هستیم . بیشک یکی از اکسسوری های مهم عروسی، پس از انتخاب لباس عروس، انتخاب کفش عروس است. برای خرید بهترین کفش عروس، باید وقت کافی اختصاص دهید. باید وقت کافی اختصاص دهید. بنابراین در این مقاله سعی شده، نکات مهمی را که در خرید این دو جنس باید به آن ها توجه کنید، گردآوری شود. در هنگام صبح پاها کوچکتر است و کفشی که خریداری می شود، تنگ و کوچک می شود که بعدها برای راه رفتن مشکل ایجاد می کند. درست است که هماهنگی، باعث زیبایی می شود، ولی وقتی لباس بلند عروس مانع دیده شدن کفش های عروس می شود، این هماهنگی چندان لزومی ندارد. 10- برخلاف کفش عروس که دیده نمی شود، کیف عروس در مرکز توجه مهمانان قرار می گیرد.