مدل کفش عروس 2022 (معرفی جدیدترین مدلهای کفش عروس) – کمدا

بسیاری از تولید کنندههای کفش عروس کتانی، در میان تمام مدلهایی که دارند، نمونههایی را تولید میکنند که تناسب خیلی خوبی با استایل عروس داشته باشد. این کفش عروس جذاب و دوستداشتنی مناسب عروسهایی است که بسیار پرانرژی هستند و میخواهند تمام مدت در مراسم عروسیشان برقصند. بهتر است محض احتیاط یک کفش یدکی در روز عروسیتان به همراه داشته باشید. کاربرد این کفشها تنها به کفش عروس محدود نمیشود بلکه میتوانید آنها را در سایر جشنها به جز مراسم عروسیتان نیز بپوشید. بنابراین کفشتان نه تنها باید خاص و زیبا باشد، بلکه باید راحت و استاندارد بوده تا پاهایتان را اذیت نکند. کفش پاشنهدار هرگز از مد نمیافتد، بنابراین همیشه انتخاب مناسبی برای کفش عروس است.

به خصوص اگر تم رنگی خاصی را برای عروستان در نظر گرفتهاید، میتواند ایدهی رنگ کفش را هم به شما بدهد. این مدل کفشها در طرحها و رنگهای بسیاری ارائه شده است که رنگ سفید استخوانی یا صدفی آن جز زیباترین رنگهای این مدل کفش عروس هستند. رنگ کفش شما باید لباس عروسی تضاد زیادی نداشته باشد پس تکه ای از پارچه لباس را همراه ببرید تا همرنگ لباستان کفش را انتخاب کنید. نگین های روی کفش نیز به زیبایی کفش ها می افزایند پس کفشی را انتخاب نمایید که تزئینات زیبا و متناسب با لباس عروس داشته باشد. • پاشنه را متناسب با قد لباس انتخاب کنید ، اگر پاشنه کفش شما با قد لباس هماهنگی نداشته باشد ، لباس کوتاه تر از معمول به نظر می رسد.

درصورتیکه قرار است تنها به خرید بروید این نکته را در نظر داشته باشید و از قبل برای خودتان معلوم کنید که پاشنه شما حداکثر باید چند سانتی متر ارتفاع داشته باشد. این کفش با پاشنههای پهن و راحت ممکن است نظر شما را برای پوشیدن کفشی با پاشنههای بلند و باریک برای روز عروسیتان عوض کند. کفش عروس مدل Woven Ankle Strap از جدیدترین مدلهای سال 2021 برند Reike Nen میباشد و برای عروسهایی باسلیقه خاص و ویژه مناسب است. پاشنهی این مدل کفش از جنس چرم است و با فرم خاص طراحی شده است و ارتفاع مناسبی دارد؛ در نتیجه میتواند یک گزینه بسیار عالی برای کفش عروسی باشد.

اندازه متوسط پاشنههای این مدل کاربردی و شیک، آنها را برای کفش عروس مناسب میکند. هر چقدر هم که هنگام خرید به اندازه کفش دقت کنید، باز هم این احتمال وجود دارد که کفش پای شما را بزند و نارحتی هایی را برایتان ایجاد کنید. تنگ و کوچک میشود که بعدها برای راه رفتن مشکل ایجاد میکند. به جز این، برند Maison Margiela کفش پاشنه گربهای براق و منحصر به فردی دارد که برای پوشیدن با لباس عروسی که بلندی آن تا زیر زانوهای شما برسد، ایدهآل است. یکی دیگر از عواملی که این مدل را به کفش عروسی خاص و شیک تبدیل میکند، رنگبندی زیبا و متفاوت آن است. اگر بهدنبال کفش عروسی شیک و جدید هستید، در انتخاب این مدل شک نکنید.