مدل کفش عروس 2022 (معرفی جدیدترین مدلهای کفش عروس) – کمدا

عروس باید کفشی راو انتخاب کند تا بتواند براحتی با آن راه برود، برقصه، فعالیت کند و تمام زمان مراسم را با آن بگذراند بدون اینکه پاهای آن خسته شود و درد بگیرد. خانم های قد بلند برای اینکه در روز عروسی قدشان از آقای داماد بلند تر نباشد کفش های بدون پاشنه یا پاشنه کوتاه میپوشند, منظور از کفش عروس بدون پاشنه کفش های ساده و بی مدل نیست کفش عروس باید تزیینات خاص داشته باشد حالا چه پاشنه بلند باشد و چه بدون پاشنه. بنابراین تصمیم می گیرند که کفش هایی با پاشنه کوتاه تر یا کفش های تخت (بدون پاشنه) بپوشند. اگر کفش عروس راحت انتخاب می کنید، می توانید برای زیباتر شدن عکس های عروسی کفشی پاشنه دار و زیبا نیز بخرید. در همه ادیان مسئله عروسی مهم و با ارزش شمرده شده است، این رسم بقدری مورد توجه پیامبر اسلام (ص) بوده است که در مراسم عروسی حضرت علی بن ابیطالب (ع) و فاطمه زهرا (ص) نیز بر آن تأکید کرده و روایتهای بسیاری در این مورد وجود دارند که همگی بر ساده بودن آن صحه میگذارند.

ممکن است در طول رقص با کفش های پاشه دار، پای تان آسیب ببیند و یا پیچ بخورد. رنگهای شاد و در عین حال ملایم، مد جدید کفش های عروس است، رنگهایی مانند صورتی ملایم یا آبی آسمانی. هر چند که بیشتر عروسها دوست دارند در شب عروسی از کفش پاشنه بلند استفاده کنید، اما به هر حال این ایده نیز میتواند برای برخی افراد مناسب باشد. البته در انجام این تزیینات نیز می توان از انواع مروارید و نگین استفاده نمود و از این طریق زیبایی بیشتری به کفش ها بخشید. سراغ مدل کفش عروسی بروید که روی آن از طرحهای گلدار استفاده شده باشد. کفشهای سیندرلایی امسال روی مد هستند؛ کفشهای تخت یا پاشنه داری که در آنها از تور استفاده شده است.

به جز سفید، رنگهای کرم، شیری و استخوانی جزو رنگهای معمول برای کفش عروس هستند اما این روزها آبی هم به جمع رنگهای مخصوص مدل کفش عروس اضافه شده است. این دسته از مدل کفش عروس اغلب با انواع تور سفید یا سنگ و مروارید تزیین شده است که میتواند بسیار زیبا و شیک باشد. اگر در فصل تابستان میخواهید بگیرید، به دلیل گرمی هوا بهتر است کفشهایی را انتخاب کنید که پای شما عرق نکند. این مدل کفش عروس برای فصل بهار و تابستان هم مناسبتر است. اگر فکر می کنید کفش عروسی تنها برای یک شب است پس کیفیت و دوام آن اهمیتی ندارد در اشتباهید .

پس این فرصت طلایی را از دست ندهید. روزنامهها را با آبلیمو خیس کنید و درون کفشتان بچپانید و بگذارید یک شب بماند. اگر عروسی شما در باغ برگزار می شود کفش تخت با پاشنه پهن انتخاب کنید و کفش با پاشنه نوک تیز انتخاب نکنید زیرا پاشنه آن درون گل، سنگ و خاک زمین چمن فرو می رود و راه رفتن برایتان مشکل می شود. اگر قد بلند هستید کفش تخت یا پاشنه تخم مرغی را هم جزو گزینههایتان قرار بدهید. سراغ ارتفاع پاشنهای بروید که به طور معمول میپوشید، به آن عادت دارید و با آن احساس راحتی میکنید.­ هر مدل کفش عروسی را انتخاب میکنید، به این فکر کنید که قرار است آن را حدود ۱۲ ساعت بپوشید. باید با کفشهایتان کمی تمرین کنید تا مطمئن شوید با آن به اندازهی کافی احساس راحتی میکنید. از طرف دیگر توجه به برخی نکات همانند مدل کفش، سبک و حتی نوع پاشنه آن میتواند به شما کمک کند تا کفشی راحتتر و زیباتر را خریداری کنید.