مدل کفش عروس 2022 (معرفی جدیدترین مدلهای کفش عروس) – کمدا

حتما دقت کنید که بین سبک کفش تان و لباس تان هماهنگی مد و استایل وجود داشته باشد. پس حتما در مورد این موضوع دقت داشته باشید. مدل کفش عروس بدون پاشنه به شما اجازه میدهد تا در روز عروسی بیشترین فعالیت را داشته باشید و هیچ نگرانی از بابت فشار در ناحیه پا نداشته باشید. ممکن است به هر دلیلی در کفش اصلی که انتخاب کرده اید، احساس راحتی نکنید یا ممکن است در حین رقصیدن مشکلی برایآن ایجاد شود و یا پاشنهاش بشکند؛ بنابراین به همراه داشتن یک جفت کفش یدکی میتواند خیال شما را از بابت بروزهرگونه اتفاق پیشبینینشده راحت کند. حتماً یک دور بعد از خریدن کفشها آن را با لباس عروستان بپوشید و از هماهنگ بودن پاشنه کفش با قد لباس مطمئن شوید. در صورتی که حس می کنید کفش هایتان پایتان را می زند و اذیت می کند، روزنامه را با آب لیمو خیس نمایید و داخل کفشتان قرار بدهید.

عکاسی در فضای آزاد بپوشید و وقتی به آتلیه یا سالن عروسی رسیدید کفش هایتان را عوض کنید. در صورتی که لباستان بلند است و کفش هایتان دیده نمی شود، رنگی را انتخاب کنید که پس از ازدواجتان هم بتوانید از آن استفاده نمایید. کنجکاو ترین فامیل ها هم به سادگی نمی توانند مدل کفش عروس شما را ببینند. اگر فروشگاهها کفشی که در ذهن تصور کردید نداشتند، خود را نبازید و به سبکها و مدلهای نزدیک به مدل رؤیاییتان هم گوشه نظری داشته باشید. به طور مثال اگر کفش های پاشنه بلند پای شما را اذیت می کند سعی کنید از کفش های پاشنه کوتاه برای شب عروسی خود استفاده کنید تا در طول زمان برگزاری مراسم احساس راحتی داشته باشید . نمیدهند انتخاب های مناسب تری به شمار می روند. کفش های سفید فقط برای عروسی مناسب هستند.

در این مطلب به بررسی نکات مهم در انتخاب کفش مناسب برای عروس خانم پرداخته ایم. توجه به این نکته که شاید کفش عروس سفید بعدها دیگر به درد شما نخورد و با لباسهای دیگر جور در نیاید؛ میتوانید کفش عروس را میتوانید نقرهای یا طلایی یا از خانوادهی رنگی بژ، شیری، نباتی یا شامپاینی انتخاب کنید که اتفاقا انتخابهای زیبایی هستند. معمولا کفشهای پاشنهبلند با بندهایی که روی ساق پا بسته میشوند، میتوانند برای چنین لباسهای عروسی ایدهآل باشند. کفش های پاشنه بلندی که با بند روی ساق پا بسته می شوند، برای لباس های کوتاه انتخاب مناسبی است. لباس تان روی زمین کشیده نمی شود. میتوانید بنا به سلیقه خود، مدل شلوغ و پر بند را انتخاب کنید یا مدلهای سادهتری که چند بند ضربدری روی پا دارند، استفاده کنید.

لباس های عروس به قدری بلند هستند که در شب عروسی کمتر کسی کفش شما را می بیند. در ادامه عکس های چند مدل کفش عروس که با مرواریدهای مختلف دیزاین شده اند را مشاهده می فرمایید که هر یک می توانند الگوی جالبی برای شما باشند. مناسبی برای تجربه های جدید نیست و توصیه میشود روال زندگی تان را دنبال کنید. چرا که کفش های نوک نیز در گل فرو می رود. اگر قرار است مراسمتان را در هنگام غروب برگزار کنید، کفشتان را نیز در هنگام غروب بخرید. عکسها و مدلهایی که نمایش داده شد جزو بهترین مدل های کفش عروس در سال 2021 میباشند که جزو مد روز نیز به شمار میروند. سعی کنید در روز عروسی از کفشهایی با پاشنه مشابه کفشهایی که همیشه میپوشید، استفاده کنید.