مدل کفش عروس خاص و لاکچری برای عروس خانم های شیک پوش

چه کفشی برای عروسی مناسب نیست؟ بهعبارتدیگر با پوشیدن این کفش قد عروس بلندتر از قد داماد نشود و از طرفی دیگر اگر قد شما بسیار کوتاهتر از قد داماد است، لازم نیست کفشی با پاشنه بسیار بلند انتخاب کنید، میتوانید این اختلاف قد را با مدل شینیون موهایتان جبران کنید. شما هم میتوانید از میان اسنیکرزهای سفید و راحت برندهای CHANEL، NIKE، DIOR و GIVENCHY آیتم دلخواهتان را انتخاب کنید. نکته دیگر اینکه کفشتان را از چند روز یا چند هفته قبل بپوشید که هم جا باز کند و هم پاهایتان به آن عادت کند که برای روز عروسی آن را اولین بار نباشید و پایتان را اذیت نکند. بنابراین بهتر است ابتدا کفشتان را تهیه کنید تا در زمان انتخاب لباس، اندازه پاشنه کفشتان را بدانید تا هنگام خرید لباس به مشکل نخورید.

اگر قرار است مراسم شما در سالن، با کفپوش فرش یا پارچههای ابریشمی و براق و سفید برگزار شود، شاید لازم باشد کف کفشتان را کفیهای عاجدار که با کف اصطکاک ایجاد میکنند، بچسبانید. بهتر است کف کفش کاملا صاف نبوده و شیارهایی داشته باشد. عروس خانومای قد بلند که پوشیدن کفش های پاشنه دار براشون سخت هستش یا اینکه باعث میشه قد اونا بیش از حد بلند بشه، ترجیح میدن کفش مجلسی بدون پاشنه و کفه تخت بخرن و از مدل های فلت و بدون پاشنه استفاده کنن که خیلی هم کار عاقلانه و درستی هستش. بنابراین اگر این مدل کفش عروس مورد علاقهی شما است، مهمترین نکتهای که باید مد نظر داشته باشید این است که به فکر خرید کفشی ساده و راحت از این دستهی مشهور باشید.

لباس های عروس آنقدر بلند هستند که کمتر کسی معمولا می تواند مدل کفش شما را ببینند پس به فکر خرید کفشی ساده و راحت باشید. مثلا اگر رنگ لباس عروس خود را سفید انتخاب میکنید و روی آن نگین بکار رفته است، میتوانید برای کفش خود از رنگ های سفید یا نقره ای استفاده کنید. حتما کفشی را انتخاب کنید که با رنگ لباس عروس هماهنگ باشد سفید یا شیری یا صورتی کمرنگ یا نقره ای رنگ یا طلایی کمرنگ رنگ های مناسبی هستند. یک لباس عروس رمانتیک با یک دامن پفی با کفش های پاشنه بلند ظریف جلوه عالی خواهد داشت که البته بهتر است این کفش های پاشنه بلند ظریف جلو باز باشند.

برخی دختران فکر میکنند که چون میخواهند فقط یک شب آن کفش را بپوشند بنابراین باید کفشی ارزان را انتخاب کنند. هر چند که بیشتر عروسها دوست دارند در شب عروسی از کفش پاشنه بلند استفاده کنید، اما به هر حال این ایده نیز میتواند برای برخی افراد مناسب باشد. لباس عروسی بلند و چند لایه و پف دار است و تا حدودی سنگین است و راه رفتن عادی شما را با مشکلاتی روبرو می کند. اگر میخواهید کفش مورد نظر خود را با قیمت کمتری تهیه کنید میتوانید چند ماه قبل از عروسی برای آن اقدام کنید. اگر میخواهید عروس خاصی باشید و انتخاب هایتان با عروس های دیگر متفاوت باشد میتوانید از کفش متفاوتی برای عروسی خوداستفاده کنید. همواره راحتی را در نظر بگیرید باید در کفش های عروسی خود راحت باشید تا بتوانید راحت قدم بزنید و خوش بگذرونید.