مدل کفش عروس خاص و لاکچری برای عروس خانم های شیک پوش

اگر شما هم برای روز عروسی خود در حال برنامه ریزی هستید این مقاله را از دست ندهید. اگر پاشنههای بلند کفش عروس برای شما آزاردهنده است و نمیتوانید در تمام طول یک روز از این کفشها استفاده کنید میتوانید از کفش عروس با پاشنه و یا مدل صندل استفاده کنید. استفاده از کفش عروس جلو باز با پاشنه کوتاه باریک یا پاشنه پهن میتواند علاوه بر زیبایی برای پای شما نیز راحتی را به ارمغان آورد و آسیب جدی به پای شما وارد نشود. یکی دیگر از انواع مدلهای کفش های عروس که نوع لژدار آن مدل راحت و بسیار زیبایی میباشد مدل کفش عروس بژ رنگی است که جلو آن مقدار کمی باز است. علاوه بر این اگر لباس عروسی شما کوتاه و تا روز مچ پا است این مدل کفش عروس میتواند بسیار زیبا و با درخشش فراوان باشد. مدل کفش نقرهای جلو باز با پاشنههای کوتاه میتواند بسیار شیک و زیبا در پای شما جلوه کند.

یکی از مدل کفشهای بسیار جدید و پرطرفدار به خصوص در میان عروس خانمها کفش عروسی سفید طلقی است که یک شفافیت خاصی دارد و میتواند در پا بسیار زیبا جلوه کند. حتی وقتی هم که نشسته هستید انگشتان پای شما به سختی دیده میشوند، چـه برسد به اینکه کسی بخواهد زیبایی یا زشتی کفش شما را تشخیص دهد. معمولا برای خرید کفش عروس از رنگ های روشن تر مثل سفید، کرم و نباتی استفاده میکنن اما انواع کفش های رنگی مخملی که با رنگ لباس عروس تضاد و کنتراست داشته باشه جذابیت و زیبایی بیشتری داره. کفش های بدون پاشنه عروس، برای نوعروس ها با قد متناسب و قد بلند مناسب تر می باشند و این طرح کفش ها به صورت کار شده و ساده موجود می باشند و اگر لباس شما ساده می باشد بهتر است کفش های کار شده و تزیین شده را برای پوشیدن انتخاب نمایید.

کفش عروس ۲۰۱۹ : عروس خانم ها به دلیل استرس و فشار روحی که گاهی قبل از تشریفات عروسی به سراغ آنها می آید، ممکن است نتوانند به خوبی لباس یا کفش خود را انتخاب کنند. بلندترین پاشنهای که ما برای کفش عروسی به شما پیشنهاد میکنیم ۷ سانتیمتر است. ممکن است به نظر برسد که چون کفش عروس یک شبه است یا به دلیل اینکه زیر لباس مخفی شده است ، مهم نیست که چه کفشی انتخاب می شود اما برای انتخاب کفش مناسب برای عروس ، علاوه بر زیبایی ، باید یک چند نکته مهم دیگر در اینجا مهمترین نکات در انتخاب کفش عروس آورده شده است. رنگ بژ میتواند یکی دیگر از رنگهای بسیار شیک و زیبا برای مدل کفش عروس باشد و از طرفی مدلی که جلو آن به اندازه تنها انگشت شست باز است سبب شده تا افرادی که انگشتهای پا نسبتا درشتی دارند پاهایشان در فشار نباشد و احساس راحتی بیشتری داشته باشند.

یکی از مدلهای پر طرفدار و بسیار کلاسیک و زیبا در میان عروس خانمها، مدل کفش عروسی گیپور است که با پاشنههای مختلف باریک و قطور طراحی میشود. این مدل کفش عروس انواع مختلفی دارد میتوان بنا به سلیقه خود مدل شلوغ و پر از بند را انتخاب کرد یا میتوان از مدلهایی چند بند ضربدری روی پا دارد استفاده کرد. لباس تان روی زمین کشیده نمی شود. کفشهای پاشنه بلند تعادل شما را نیز بر هم میزنند و احتمال زمین خوردن شما را زیاد میکنند! بلندی لباس عروس هم مهم است، اگر لباس عروس شما کوتاه باشد میتوانید کفشی با جزئیات بیشتر انتخاب کنید، ولی اگر لباس عروس شما بلند است باید به موارد دیگری نیز دقت داشته باشید، اگر کفش شما پر از جزئیات باشد ممکن است تور لباس شما به کفش گیر کند و باعث زمین خوردن شما شود.