مدل کفش عروس با چند توصیه در کنار مد ۲۰۱۷

راه رفتن با کفش پاشنه بلند کار مشکلی است و فشار زیادی به پاها وارد میکند حال اگر مجبور باشید با این کفش ساعتها سرپا بایستید قطعا تحمل درد ناشی از آن ساده نخواهد بود. اگر از چند ماه قبل از عروسی در فکر کفش عروسی باشید، شاید بتوانید در حراجی های آخر فصل برندهای معروف کفش را با قیمت ارزان تر پیدا کنید. میتوانید خرج روی دست داماد بگذارید و دو جفت کفش بخرید یا در یک اقدام اقتصادی، یکی از کفش های داخل کمدتان را بردارید. اگر زیاد اهل جلب توجه نیستید و نمیخواهید کفش شما در روز عروسی چندان توی چشم باشد اما چیزی میخواهید که در آن راحت و شیک باشید کافی است از یک جفت کفش پاشنه بلند کلاسیک بژ همرنگ پا با بند در قسمت مچ استفاده کنید. لزومی ندارد لباس عروس و کفش عروس شما همرنگ باشند پس دلیلی هم ندارد که به رنگ سفید و رنگهای نزدیک آن مثل نقرهای و آبی کمرنگ بچسبید.

پاشنه بلند این صندل به نوبه خود قد شما و پاهای شما را بلند و کشیده خواهد کرد حال اگر فاکتور رنگ را هم به آن اضافه کنید کفشی که همرنگ پای شما باشد با خطای دید پاهای شما را زیباتر و کشیدهتر نشان خواهد داد. کفش مناسب لباس عروس با مدلهای مختلف از پاشنه بلند تا بدون پاشنه در مغازههای و وبسایتهای مختلف پیدا میشود؛ اما آیا مدل کفشی که قصد خرید آن را داریم به مدل لباس ما میآید. بهترین روز زندگی هر دختر یعنی روز عروسی با پوشیدن لباس عروس زیبا، مدل مو و میکاپی رویایی و البته یک جفت کفش شیک و خاص تعریف میشود. این مدل کفش که از برند معروف کریستین لوبوتین Christian Louboutin است مخصوص عروس خانمهایی است که سلیقه متفاوتی دارند.

اگر طرفدار سبک کلاسیک و مدلهای پذیرفته شده برای کفش عروس هستید اما از چیزهای تکراری هم خسته شدهاید این مدل کفش از برند سوفیا وبستر را به شما پیشنهاد میکنیم. استایل کلاسیک شاید باب سلیقه همه نباشد و همیشه کسانی هستند که به دنبال چیزهای تازه و جسورانه هستند تا به این روش سلیقه خاص و طبع هنری خود را به رخ بکشند. اما اگر تازهکارید روز عروسی زمان مناسبی برای امتحان چیزهای جدید نیست. بدون تردید استفاده از زرق و برق برای عروس خانمها پذیرفته شده است و چه بهتر که این زرق و برق از نوعی جدید و متفاوت باشد مانند این کفش زیبای متالیک تیره که درخشش چشمگیری دارد اما تکراری و خسته کننده نیست و با هر رنگ لباس عروس از سفید گرفته تا نقرهای هماهنگی دارد. البته این به شرطی است که تفاوتی در لباس روز عقد و عروسی از نظر مدل آنها وجود داشته باشد تا عکسها تکراری نشوند.

اگر میترسید کفشها خراب شوند آنها را در خانه بپوشید، به این ترتیب در مراسم عروسی از بابت کفش، استرسی نخواهید داشت. اگر مراسم شما در تالار برگزار می شود، به جنس کف آن توجه کنید، در صورتی که کف تالار لیز و لغزنده است، اطمینان حاصل کنید که کفش شما اصطکاک کافی داشته باشد و در صورتی که مراسم شما در باغ برگزار می شود، از پوشیدن کفش های پاشنه نوک تیز خودداری کنید، چون در گل و لای فرو می رود. بهطورمثال اگر مراسم عروسیتان در کنار ساحل و مناطق ماسهای یا خاکی برگزار میشود،کفشهایی باپاشنههای بسیاربلند و باریک اصلاً مناسب نخواهندبود. در مقالات قبلی گفتیم که در حال حاضر استفاده از اکسسوریهای مشکی در لباس عروس به یک ترند مهم و محبوب تبدیل شده است. اگر لباس عروستان را به همراه ندارید، یک تکه از پارچه آن را از خیاط خود بگیرید و سعی کنید متناسب با آن، بین کفشها و مدلهای مختلف دنبال کفش ایده آلتان بگردید.