فروشگاه کفش و کتانی جوان مد

شرکت «پوما»، کفش PumaFI را بهعنوان کفش کتانی خود با بند خودکار معرفی کرد. در این نوشته به معرفی کفش و کتونی پوما می پردازیم. در سال ۱۹۶۸ آرم معروف این مارک طراحی شد و همزمان کفش های بسکتبال “سوده” نیز به بازار عرضه شد. کیفیت بالای کفش در عین حال راحتی ، از ویژگی های همیشگی کتانی های پوما می باشد. تمایل به نام تجاری: کتانی های پوما اصل به ورزش و درجه بالایی از اعتبار متکی است ، اما در عین حال این موارد را با جدیدترین روندهای بخش ورزش و سبک زندگی ترکیب می کند، یعنی برای شهرت و جذاب نگه داشتن این برند ، از بهترین ورزشکاران جهان ، از جمله اوسین بولت و آنتوان گریزمان حمایت می کنند. با این حال ، از سال ۲۰۱۳ ، تمرکز اصلی آنها دوباره روی بخش ورزشی ، از جمله فوتبال ، تمرین و دویدن قرار گرفت. کفش های و کتانی های پوما اصل در سایر ورزش ها نیز بسیار محبوب شدند و ستاره های بی شماری از سراسر جهان ، از جمله پله ، بوریس بکر و سرنا ویلیامز از آن استفاده می کردند.

پس از این جدایی، آدولف شرکت آدیداس و رودلف شرکت پوما را تأسیس کرد و نام آن را رودا گذاشت که از حروف نخست نام و نام خانوادگیش گرفته شده بود، اما پس از مدتی و در سال ۱۹۴۸ نام شرکت خود را به پوما تغییر داد. این شرکت در سال ۱۹۲۴ در شهر هرتسوگن آوراخ آلمان به نام کارخانه کفش سازی برادران داسلر توسط آدولف و رودلف داسلر راهاندازی شد که در سال ۱۹۴۸ تصمیم به جدایی از یکدیگر گرفتند. برادران داسلر هرگز با یکدیگر آشتی نکردند، اگرچه هر دو آنها در یک گورستان دفن شدند. پس از مرگ رودولف داسلر در سال ۱۹۷۴ ، پسران وی شرکت را به دست گرفتند.

حتی اگر شرکت پوما نتواند موفقیت بزرگترین رقیب خود را به دست آورد ، این برند اکنون یکی از شناخته شده ترین و موفق ترین تولیدکنندگان کالاهای ورزشی در جهان است و این بدون دلیل نیست. ممکن است «نایکی» اولین شرکتی باشد که شروع به ساخت کفش ورزشی با بند خودکار کرد و در این عرصه پیشرو باشد، اما این شرکت تنها شرکتی نیست که میخواهد از محکم بودن بندهای کفش شما مطمئن شود. کتانی پوما دخترانه 2020 یکی از مدل های فشن و به روز از این برند میباشد که فروشگاه اینترنتی بی بازار برای شما آماده کرده است . مدل “اتم” و بعد ها مدل ” سوپر اتم” به سرعت در میان حرفه ای های فوتبال محبوب شدند. در این مقاله ما همه آنچه را که باید در مورد این برند محبوب کفش بدانید به شما خواهیم گفت.

قیمت ۳۳۰ دلار برای این کفشها پیشبینی شده است و احتمالا برای دریافت آنها باید یک دوره انتظار طولانی را سپری کنید و تا اوایل سال بعدی میلادی صبر کند. ظاهر این کفش با آنچه از یک جفت کفش کتانی پوما انتظار دارید تفاوت چندانی ندارد. به عنوان مثال فوتبال یا دو ، تفاوت زیادی در انتخاب کفش دارند. اگر به دنبال کیفیت، راحتی و زیبایی برای زندگی روزمره یا ورزش هستید ، مطمئناً آنها را در کتانی های پوما اصل پیدا خواهید کرد. با کتانی های پوما اصل مطمئن خواهید بود که در زندگی روزمره و هنگام تمرین به راحتی می توانید حرکت خود را انجام دهید اما راحتی تنها امتیاز این برند نیست.