فروشگاه کفش و کتانی جوان مد

قیمت ۳۳۰ دلار برای این کفشها پیشبینی شده است و احتمالا برای دریافت آنها باید یک دوره انتظار طولانی را سپری کنید و تا اوایل سال بعدی میلادی صبر کند. برادران داسلر هرگز با یکدیگر آشتی نکردند، اگرچه هر دو آنها در یک گورستان دفن شدند. روی خود کفش یک پنل با قابلیت لمس هست، که با یک ضربه محکم میتوانید کفشها را تا اندازهای که در آن احساس راحتی میکنید محکم کنید، این کفش کتانی پوما قطعا ارزان نیست. ممکن است «نایکی» اولین شرکتی باشد که شروع به ساخت کفش ورزشی با بند خودکار کرد و در این عرصه پیشرو باشد، اما این شرکت تنها شرکتی نیست که میخواهد از محکم بودن بندهای کفش شما مطمئن شود.

پس از این جدایی، آدولف شرکت آدیداس و رودلف شرکت پوما را تأسیس کرد و نام آن را رودا گذاشت که از حروف نخست نام و نام خانوادگیش گرفته شده بود، اما پس از مدتی و در سال ۱۹۴۸ نام شرکت خود را به پوما تغییر داد. تمایل به نام تجاری: کتانی های پوما اصل به ورزش و درجه بالایی از اعتبار متکی است ، اما در عین حال این موارد را با جدیدترین روندهای بخش ورزش و سبک زندگی ترکیب می کند، یعنی برای شهرت و جذاب نگه داشتن این برند ، از بهترین ورزشکاران جهان ، از جمله اوسین بولت و آنتوان گریزمان حمایت می کنند. محصولات Puma FI به دستگاههای همراه، ازجمله «اپل واچ» هم متصل میشود و به کاربران این امکان را میدهد تا با یک دکمه، بند کفشها را ببندند و آن را به پای خود محکم کنند. اگر به دنبال یک جفت کفش شیک برای تیپ اسپرت خود هستید کفش پوما برازنده شماست.

در این کفش کتانی، اصلا بندی به شکل معمول وجود ندارد. با این حال ، اختلاف نظراتی بین دو برادر به وجود آمد ، به طوری که پس از جنگ جهانی دوم آنها از یک دیگر جدا شدند و کارخانه کفش آنها به دو شرکت آدیداس و پوما تقسیم شد. کفش های ورزشی و کتانی های پوما اصلی باید بهترین شرایط تمرینی را به آنها ارائه دهند ، اما همچنین کفش باید به عنوان بخشی از لباس و متناسب مد روز باشد. تنوع رنگ و مدل کتانی های این برند کار را برای ست کردن لباس با کفش آسان کرده است. بعضی از این محصولات با توجه به سلیقه ها و استایل های خیابانی طراحی شده اند و برای استفاده های روزمره بسیار مناسب هستند . دسته ای از این کفشها مناسب برای پیاده روی هستند که با بالشتک گذاری در کفی کفش و حمایت مناسب از مچ و قوزک پا آسیبها را به صفر میرسانند ، فناوری های خاص بکار رفته در کفی کفش و کتونی پوما راه پیمایی بسیار راحت همراه به لذت فراوان برای شما به ارمغان خواهد داشت این مسئله به تنهایی تاثیر بسیار زیادی در سلامت روح و جسم شما خواهد داشت.

البته هنگام خرید یک کفش با کیفیت های کپی در نظر داشته باشید انگشتان پایتان دچار تغییر حالت نشوند و یا کنارههای پایتان تحت فشار ناشی از کفش قرار نگیرند.و همیشه به این نکته توجه داشته باشید که کفشی را که انتخاب میکنید تنها جنبه زیبایی نداشته باشد بلکه از هر لحاظ مانع آسیب دیدنپای شما در برابر گرما، سرما و ناهمواری های زمین باشد و راحتی پاهای شما را تضمین کند . ظاهر این کفش با آنچه از یک جفت کفش کتانی پوما انتظار دارید تفاوت چندانی ندارد. اینکه بخواهیم کتانی های اورجینال و اصل پوما را در ایران پبدا کنیم و به مراتب سخت از از خرید کفش سایر برند هاست.