عکس کفش عروس جدید و لاکچری 2022 – ساتیشو

برای مثال میتوان برای مراسم عقد از لباس پایینتر از زانو یا ماکسی با کفشهایی به رنگ پا یا طلایی و … استفاده کرد و برای مراسم عروسی از لباس عروس پرنسسی، پفدار، ماکسی، حریر، گیپور و … بهتر است کفشی را انتخاب کنید که بتوان پس از عروسی هم از آن استفاده کرد. مجله مد تالاب: بنابراین به فکر خرید کفشی ساده و راحت باشید. در ادامه چند نمونه کفش عروس راحت به نمایش درآمده است. توصیه می شود کفش عروسی چند ماه قبل از برگزاری تشریفات عروسی خریداری شود. اگر کفش پاشنه بلندی را برای جشن عروسی خود انتخاب میکنید، لطفا به راحتی خود توجه داشته باشید. در ادامه بهترین و جدید ایده ها برای تزیینات کفش نوعروس را معرفی می نماییم که امیدواریم از مشاهده این مدل ها لذت برده و از ایده های مطرح شده نهایت استفاده را در تزیینات مختلف ببرید. اگر لباس عروسی تان عروسکی است و کفشتان زیر لباستان پنهان می شود، می توانید کفش های حصیری یک تکه را انتخاب نمایید.

تصاویر زیر نمونه هایی از بهترین مدل های تزیینات کفش محسوب می گردند که می توان از آنها برای تزیینات کفش های عروس استفاده نمود. اگر زیاد به پوشیدن کفش های پاشنه بلند عادت ندارید و تاکنون از کفش های راحتی و اسپورت استفاده می کردید، بهتر است برای شب عروسی از کفش هایی با پاشنه های بلند و نوک تیز خودداری کنید، در عوض کفش های پاشنه کوتاه و یا بدون پاشنه گزینه های مناسبی هستند. در این پست می توانید مدل هایی از جدیدترین کفش عروس را مشاهده کنید. اما قبل از آن به یاد داشته باشید که کفش عروسی خود را با نهایت دقت انتخاب کنید؛ چرا که کفش های نامناسب می تواند در روز عروسی حسابی شما را به دردسر بیندازد. این مدل جذاب با طراحی نامتقارن از برند Khaite بهترین انتخاب برای عروسهایی است که استایل سنتی را برای روز عروسیشان نمیپسندند.

برای انتخاب کفش عروسی عجله کنید تا بتوانید چند هفته قبل از برگزاری مراسم خود این کفش را بپوشید تا به این کفش عادت کنید و مطمئن شوید که این کفش پای شما را اذیت نمی کند. در ادامه چند نمونه از کفشهای گیپور و تور به نمایش در آمده است. بهتر است اعتدال را رعایت کنید. توصیه میشود زمانی که لباس عروس شما گیپور یا دارای ریزه کاریهای زیادی است از کفشهای ساده ترجیحاً با یک پاپیون یا گل روی آن استفاده کنید. لژ کفش باعث میشود اختلاف پنجه و پاشنه کم شود و پا کمتر خسته شود و جلو باز بودن کفش نیز باعث میشود نیروی زیادی به طوف پنجه وارد نشود و انگشتان راحت باشند. اگر کفش تخت دوست ندارید و یا کمردرد میگیرید کفشهای پاشنه بلند لژدار یا پاشنه بلند جلوباز از جمله کفشهای نسبتاً راحت هستند.

ولی در روز عقد هم میتواند مانند روز عروسی از کفشهای پاشنه بلند سفید با لباس عروس استفاده کرد. کفش عروس باید شیک, پاشنه بلند, راحت, مد روز و هماهنگ با لباس عروس باشد. کفش عروس با سایر کفش ها متفاوت است. اگر لباس عروس شما ساده است و معمولاً با پارچهای از جنس تور ارگانزا، حریر، ساتن و گیپور ساده دوخته شده است. در صورتی که می خواهید در شب عروسی موهایتان را بالای سرتان جمع کنید، طوری که بلند تر به نظر برسید، استفاده از کفش های پاشنه بلند شما را زیادی بلند قد نشان می دهد. نکته دیگر اینکه کفشتان را از چند روز یا چند هفته قبل بپوشید که هم جا باز کند و هم پاهایتان به آن عادت کند که برای روز عروسی آن را اولین بار نباشید و پایتان را اذیت نکند. اگر فقط قصد خرید دارید این را در نظر داشته باشید و خودتان پیشاپیش متوجه شوید که پاشنه پا باید حداکثر چند سانتی متر ارتفاع داشته باشد.