سایت رسمی جین وست ایران – کفش زنانه

هیچ کس اهمیت کفش را در مد و پوشاک انکار نمیکند، کفش هرچند در دسته اکسسوری قرار میگیرد اما اهمیت آن حتی از پوشاک اساسی هم بیشتر است. 1. کتانی ورزشی روزمره زنانه ریباک سری Classic مدل BD3402: جنس رویه این کفش از جیر تهیه شده است که باعث گردش هوا می شود، همچنین زیره انتهایی کفش از فوم سبک ساخته شده است که باعث سبک بودن کفش شده و آن را به یکی از انتخاب های اصلی ما تبدیل کرده است. و صد البته اینکه فردی هستید که همیشه در حال پیاده روی هستید می تونید از ویژگی های کفش اسپرت دخترانه به جهت پیاده روی استفاده نمایید،این ویژگی ها شامل سبک وزن بودن و حتی تعادل و عدم شوک به پا هستن،کفش اسپرت دخترانه انتخاب مناسبی برای شیک پوشان و دانشجویان هم هست. می توانید کفش پاشنه بلند چرم بپوشید بدون اینکه در ناحیه پا و کمر احساس ناراحتی کنید، به همین دلیل است که این نوع کفش طرفداران بسیار زیادی دارد.

این کفش را در رنگهای رزگلد، طلایی یا نقرهای میتوانید امتحان کنید اما بهتر است بدانید رنگ رزگلد با همه لباسهای شما هماهنگ خواهد بود. اگر کفش تان با استایلی که دارید مطالقت نداشته باشد، شما در واقع فرصت زیبا تر دیده شدن را از خودتان گرفتهاید. کتانی صورتی: رنگ صورتی چرک که جزو رنگهای خنثی دسته بندی میشود اما بسیار زیبا و مورد پسند بیشتر خانمها است در اکسسوریها نیز کاربرد پیدا کرده است و کفش کتانی به این رنگ از مدلهای جدید کفش زنانه امسال به شمار میرود. این نوع صندل در انواع حصیری آن برای تابستان انتخابی عالی است.

در میان انواع مختلف کفشها از لحاظ جنس ساخت، کفش چرم نه تنها از لحاظ شکلپذیری، بلکه از لحاظ دوام و طول عمر محبوبیت بالایی دارد. کفش یکی از جمله محصولاتی که انواع مختلفی دارد و هنگام خرید ما را گیج می کند. کفش زنانه در این میان نقش مهمتری دارد و با تنوع مدل بیشمار خود باعث کامل شدن استایل زنانه در هر نوعی میشود. صندل پاشنه دار و رنگی: برای زمانی که میخواهید در یک روز گرم تابستان هم خنک و راحت باشید و هم استایل سطح بالا و جذاب خود را به رخ بکشید. این روزها تنوع بالایی در مدلهای کفش کتانی به وجود آمده است که آن را برای انواع سلیقهها از جمله استایل خانمانه و ظریف مناسب و جذاب کرده است.

این دمپاییها در مدلهای متنوع برای مسافرت شمال یا گردش روزانه معمولی بسیار مناسب هستند. دمپایی پایپون دار: اگر به استایل خانمانه بیشتر علاقه دارید میتوانید دمپاییها را در طرحهای ظریفتر مثلا با تزئین پاپیون یا چیزهایی مشابه که کلیت سادهای هم داشته باشند انتخاب کنید. کتانی دیگر یک کفش مخصوص ورزش و یا استایل اسپورت نیست. در این مقاله از بازارگیت مدلهای مختلف از برندهای مختلف کفش زنانه اسپرت و کفش دخترانه اسپرت را تهیه کردهایم تا کاملا با کفش مخصوص ورزش و پیاده روی آشنا شوید. هنگامی که شما عزیزان یک کفش مناسب برای پیاده روی دارید، انگیزه تان برای ورزش، تناسب اندام و سلامتی بیشتر میشود.