راهنمای کامل خرید کفش مردانه – Ropa24.com Ropa24.com

در آخر مقاله باید گفت که بیشتر راهنمایی های لازم، در خصوص نحوه ست کردن کت و شلوار دامادی را برای شما بیان کرده ایم. و در نهایت اگر جنس پارچه کت و شلوار شما از نوع براق است سعی کنید از کفش های با رویه مات استفاده کنید، زیرا در غیر این صورت سرتاپا برق خواهید زد! حتی کفشهای مردانه چرمی و دست دوزی که فقط برای پدربزرگها طراحی و با دست دوخته شده است را پشت شیشه یکی، دو مغازه خیلی قدیمی خواهید دید. در این بازار بزرگ انواع برندهای چرمی کیف و کفش وجود دارد که میتوانید از آنها خرید کنید. در مقایسه با سایر چرم ها، چرم گوساله برتری های فراوانی دارد. این قانون برای کت و شلوارهای خاکستری تیره تا زمانی که به سایه های روشن تر خاکستری نرسد نیز برقرار است. در صورتی که از کت و شلوار رنگی استفاده می کنید، باید شبیه ترین و نزدیک ترین رنگ ها به ست خود را انتخاب نمایید.

مدل های دیگری از کفش ها به نام های بروژ و سرکلاهی هستند که به مانند آکسفورد می باشند و گزینه ی مناسبی برای شب عروسی تان خواهند بود. کفش فرمال پامپ سبک رسمی کفش های کالج هستند و با نام اٌپرا پامپ نیز شناخته شده اند. به یاد داشته باشید که انتخاب رنگ جوراب نیز در ست کردن شما کاملا تاثیر گذار می باشد. چرا که در این زمان پا بزرگترین سایز را دارد و شما می توانید مناسب ترین سایز کفش را انتخاب نمایید. یک اسم فریبنده دارد زیرا از کلمه brouguing می آید و به معنی تزیینات کفش با سوزن های بزرگ و .. است. بازار بزرگ تهران مجموعهای بسیار بزرگ است که تقریبا برای خرید هر نوع کالایی که به آنجا مراجعه کنید، شما را ناامید نخواهد کرد.

این بدان معنی است که لزوما اگر کفشی از نظر سایزی اندازه شما باشد برای شما مناسب نیست. 2. کفش های اسپرت از قیمت های متنوع و مناسبی برخوردارند. برای کت و شلوار با تُنهای مختلف رنگ قهوه ای مانند قهوه ای، کرمی، شیری از کفش های به رنگ قهوه ای تیره استفاده کنید. تلاش کنید که اصول استفاده کردن از کراوات و پاپیون را به خوبی بدانید و در انتخاب رنگ و جنسشان دقت لازم را به عمل آورید. فقط لازم است که در این روز خاص از یک عطر و ادکلن ماندگار، مناسب با فصل سال استفاده کنید. استفاده کردن از دکمه سر آستین برای روز عروسی لازم و ضروری می باشد و همچنین شما می توانید با ست کردن دکمه با بند ساعت تان، زیبایی و به چشم خوردن آن ها را چندین برابر کنید.

همچنین بهتر است که چند روز قبل از عروسی برای کوتاهی و اصلاح به آرایشگاه بروید و مدل مویی را انتخاب کنید، که مطمئن هستید به صورت شما می آید. یک نکته خیلی مهم، اگر در بستن پاپیون یا کراوات هیچ گونه مهارتی ندارید، بهتر است که از ویدئوهای آموزشی و عکس ها استفاده کنید و چند روز پی در پی را تمرین کنید تا به خوبی طرز صحیح بستن شان را فرا بگیرید. بهتر اسـت کـه با انتخاب رنگ کفش داماد شروع کنیم، بطور پیش فرض دو گزینه مشکی و قهوه اي برای رنگ کفش در اختیار داریم. هیچ مارک رسمی یا شناخته شده ای وجود ندارد که در ساخت این مدل کفش از چرم های جیر یا غیر استاندارد استفاده کند و کفش های آکسفورد معمولاً در رنگ های قهوه ای ، مشکی و سرمه ای تولید می شوند. در واقع میتوان گفت که از نظر قیمت، هیچ مرکز خرید دیگری در تهران توانایی رقابت با بازار بزرگ را نداشته و ندارد.