راهنمای کامل خرید کفش مردانه – Ropa24.com Ropa24.com

با توجه به این که نمی توان از تک تک رنگ کت و شلوارهای دامادی نام برد، فقط به شما سفارش می کنیم که در انتخاب رنگ ها، کاملا دقت کنید و بیشتر رنگ های مکمل و هم خانواده را در ست خود بکار بگیرید. مکمل بودن تیپ و استایل یکدیگر در این روز باشکوه، باعث می شود که جذابیت شما بیشتر به چشم آید. زیرا ممکن است که برخی اوقات یک مدل قدیمی و ساده تر بیشتر به تیپ و ظاهر شما بیاید، تا یک مدل عجیب امروزی. برای فصل تابستان پوشیدن کت و شلوار کرمی نیز ایده ای جالب و مناسب است، به شرطی که آن را با یک پیراهن سفید ست کرد.

برای ست کردن پیراهن همراه با کت و شلوار دامادی، پوشیدن پیراهن سفید از هر لحاظی می تواند برتری داشته باشد. اما برای آقایان سفید پوست، پوشیدن کت و شلوار سفید آن ها را خسته و بی روح نشان خواهد داد. کت و شلوار رنگ سفید با کمربند، کفش و دستمال جیب مشکی نیز می تواند یک ست مناسب برای دامادها باشد. یک جفت مناسب انتخاب کنید چون آنها را می توانند بارها و بارها بپوشید. کفش های چرم علاوه بر زیبایی و راحتی زیادی که دارند معمولا دارای قیمت های مناسبی نیز بوده و داماد می تواند با مناسب ترین هزینه بهترین و شیکترین کفش را برای روز عروسی خود خریداری کند. توصیه ی ما به آقا دامادهای چاق و کوتاه قد این است، که به هیچ عنوان از جلیقه برای روز عروسی شان استفاده نکنند. ما در زیر به شرح چندین اکسسوری مردانه می پردازیم تا بتوانید بهترین تصمیم را برای انتخاب آن ها بگیرید.

برترینها: از آنجا که معمولا آقایان حوصله سر زدن به جاهای مختلف و مقایسه انواع کفشها و قیمتهای آنها را ندارند ما گزارشی از کفش فروشیهای مردانه در شمال، جنوب، شرق، غرب و مرکز تهران را آماده کردهایم. بطور کلی در کفش های مردانه سه رنگ مشکی، قهوه ای و زرشکی رنگهایی کلاسیک محسوب میشوند. همچنین رنگ های دیگری مانند: آبی روشن و کرمی نیز می تواند به جذابیت ست کت و شلواتان کمک کنند. سازگاری، دوام، انعطاف پذیری و همچنین سبک بودن از ویژگی های این نوع خاص از چرم است. لوفر ها سبک و راحت بوده و با بسیاری از استایل ها سازگار است.

امروزه بیشتر از سبک های ساده و غیر براق برای کفش دامادی استفاده می شود و از سایر مدل ها پر طرفدارتر می باشد. این رنگ کت و شلوار به دلیل شیک بودن و رسمی بودنش، مورد پسند بیشتر آقا دامادها می باشد. توجه داشته باشید که رنگ های تیره برای افرادی که چاق و کوتاه قد هستند بسیار مناسب می باشد، زیرا این رنگ باعث می شود که قد و هیکل آن ها کشیده تر به نظر برسد. هم زیبا و شکیل بوده و هم برای کت و شلوار بسیار مناسب می باشد. فراموش نکنید که خوب بودن و فیت بودن تن خور کت و شلوار در تن شما، یکی از مهم ترین نکاتی است که برای ست کردن کت و شلوار دامادی باید آن را رعایت کنید. باید داشت. برای داماد به همان اندازه که مدل و رنگ کت و شلوارش بسیار اهمیت دارد مدل و رنگ کفش نیز بسیار مهم است.