راهنمای کامل انتخاب و خرید کفش دامادی + عکس

هیچ برند رسمی و خوش نامی نیست کـه در ساخت این مدل کفش از جیر و یا چرم هاي نامرغوب استفاده کند و بطور معمول و همیشگی کفش هاي آکسفورد در رنگ هاي قهوه اي، مشکی و زرشکی مایل بـه مشکی تولید میشود. بطور کلی در کفش هاي مردانه سه رنگ مشکی، قهوه اي و زرشکی رنگهایی کلاسیک محسوب میشوند. این کفش ها که معمولاً در سه طیف رنگ مشکی، قهوه ای و زرشکی تولید می شوند، جنس چرم مرغوبی دارند. رنگ های قهوه ای روشن و سرخ توجه بیشتری جلب می کنند! پس اگر می خواهید توجه مهمانان را روی کفش هایتان متمرکز کنید، این رنگ ها را فراموش نکنید. حالت چکمه طور، به این کفش دامادی شیک و صیقلی، درخششی چشمگیر داده است. مهمترین نکته در انتخاب کفش داماد رنگ آن است که بهترین گزینه مشکی است، زیرا با همه نوع کت و شلواری ست میشود و رسمیتر است، کفش داماد باید به سبک کلاسیک و رسمی باشد تا آقا داماد استایلی شیک و متفاوت را تجربه کند.

با این حال، تطبیق پذیری بیشتر سبک ها به معنای سرمایه گذاری است که ارزش انجام آن را دارد. باید داشت. برای داماد به همان اندازه که مدل و رنگ کت و شلوارش بسیار اهمیت دارد مدل و رنگ کفش نیز بسیار مهم است. این مدل کفش به کفش های بند دار اطلاق می شود. کفشهای سگک دار برای داماد زیاد مناسب نیستند بهتر است از کفشهای بند دار استفاده کنید که به راحتی تنگ و گشاد میشوند. شکل ظاهری این کفش ها بسیار زیبا و شیک است و تمام کفش های مدل آکسفورد بند دار هستند. به خصوص کفشهای آکسفورد و دربی که به آسانی با بیشتر کت و شلوارها ست میشوند و استایل و ظاهر شما را بسیار شیک میکنند. هر ساله عدهای برای خرید کفش دامادی به هر ساله عده ای برای خرید کفش دامادی به فروشگاههای مختلف مراجعه میکنند و شاهد کفش های متنوع می شوند شما عزیزان برای خرید یک کفش دامادی راحت و با کیفیت باید دقت داشته باشید کفش مردانه دامادی را می توانید از فروشگاه های ما که به صورت انبوه این کفش ها را برای شما عزیزان عرضه می کنند خریداری نمایید این کفش ها محصول سال ۹۹ می باشند از آخرین مدل های روز استفاده شدهاند.

راحت بودن کفش با اهمیت ترین نکته است که باید به آن توجه داشته باشید. کفش مردانه از چرمی عالی و صیقلی به همراه پنجهی کشیده و باریک، به دوختهای آن با دقت نگاه کنید، آیا میتوانید کوکهای بسیار ظریف و با وسواس زدهی شدهی آنرا پیدا کنید! اگر شما هم جزو آن دسته از آقایانی هستید که دوست دارید در شب دامادی خود کمی متمایزتر از دیگران بدرخشید و یکنواختی را کنار بگزارید از مدل کفش طرحدار دربی که اغلب طرحهایی ظریف و به شکل دوخت دارد استفاده کنید. هر عروس و دامادی دوست دارد تا شب عروسیشان به بهترین شکل ممکن برگزار شود و از آن شب نهایت لذت را ببرند. اما آن رنگی کـه شـما انتخاب میکنید قطعا بستگی بـه این دارد کـه رنگ غالب لباسی کـه قرار اسـت در جشن عروسی بپوشید چیست ؟

کفش مشکی با اکثر رنگها بـه خوبی ست میشود. در حالیکه شـما گزینه هاي زیادی برای انتخاب دارید مـا مدل هاي مرسوم تر کـه ظاهری شیک تر نیز دارند بشما معرفی میکنیم اما بگذارید قبل ازآن کمی بیشتر راجع بـه رنگ کفشها صحبت کنیم. این کفشها معمولا پاشنه کوتاهی دارند، اطراف مچ پا را نمی پوشانند و زبانه آنها کوتاهتر از سایر کفشها است. علاوه بر این سعی کنید کفشی را خریداری کنید که کمی پاشنه داشته باشد تا برجستگی خود را نشان دهد و هرگز برای شب عروسی خود از کفشهای تمام تخت استفاده نکنید. نکته ی با اهمیت در انتخاب رنگ کفش دامادی این است که رنگی را انتخاب کنید که بعداً هم بتوانید از آن کفش در محیط های دیگری استفاده نمایید. کفش دامادی و مجلسی بسیار شیک با درخشش بالا و فوقالعاده از ورنی که استایلی کاملا ایتالیایی دارد و در قسمت پایین کفش با ستارههای نقرهای به چشمگیری و خاصی آن افزوده است.