راهنمای کامل انتخاب و خرید کفش دامادی + عکس

کت و شلوارهای سبز ممکن است غیر معمول باشند، اما همیشه باید آنها را با کفش های قهوه ای یا برنزه (هرگز مشکی) بپوشید. کت و شلوارهای کرم یا سفید با کفش های قهوه ای یا برنزه عالی به نظر می رسند اما همچنین با کفش های دو رنگ می توانند بسیار دلپذیر باشند. همچنین لازم به ذکر است که برای موارد رسمی، کفش های مشکی را می توان تقریباً با هر رنگ دیگری غیر از کرم بسیار روشن یا بژ پوشید. مواد با کیفیت بالا اطمینان حاصل می کنند که کفش های شما راحت و زیبا به نظر می رسند و سالهای زیادی دوام خواهند داشت. آقایان حتما این مورد را در نظر داشته باشند که از انتخاب کفش های نوک تیز بپرهیزند و به جای آن کفش های پنجه گرد را انتخاب کنند. در صورتی که تمایل دارید در مورد این کفش ها اطلاعات بیشتری کسب کنید، میبایست بدانید که در رنگ های قهوه ای، مشکی، قهوه ای و زرشک مایل به مشکی (کوردوان) تولید شده و برای ساخت آنها ازچرم مرغوب و درجه یک کمک می گیرند.

رنگ مشکی بهترین انتخاب می باشد.در صورتی که کفشتان چرمی است و قصد دارید کاملا برق بیاندازید توصیه می کنیم یک تکه پوست پرتقال را به آن مالیده و به کمک پارچه نرم و لطیفی آن را تمیز نمایید.با انجام این کار کفشتان چندین برابر براق خواهد بود. کفش دامادی پیشنهادی ما به شما یک کفش کاملا کلاسیک از جنس چرم طبیعی یا ورنی براق است. امروزه بیشتر از سبک های ساده و غیر براق برای کفش دامادی استفاده می شود و از سایر مدل ها پر طرفدارتر می باشد. انتخاب کردن کفش مردانه زیاد سخت نیست ولی کفش دامادی قضیه اش فرق دارد و بهتر است در انتخاب آن دقت و سلیقه ای بیشتر به خرج دهید. اگر داماد هستید، هنگام انتخاب رنگ کفش از جمله دسته گل و لباس های ساقدوش، محل برگزاری و لباس عروس خانم را در نظر بگیرید.

تنها استثنا در این قانون این است که اگر شما لباس تاکسیدو می پوشید، کفشی که انگشت آن گرد باشد، مناسب تر است. معمولا داماد می بایست در روز عروسی کت و شلوار مناسب بپوشد و کفش و… این مدل کفش کاملاً رسمی است و باید آن را با کت و شلوار هماهنگ کند و ست شدن با شلوار جین یا شلوار اسپرت و نیمه اسپرت به درد شما نمی خورد. کفش های چرم علاوه بر زیبایی و راحتی زیادی که دارند معمولا دارای قیمت های مناسبی نیز بوده و داماد می تواند با مناسب ترین هزینه بهترین و شیکترین کفش را برای روز عروسی خود خریداری کند. به همین ترتیب، برای ماه های گرم کت و شلوارهای کتانی با ساختار کمی خود را به ست شدن با یک کفش سبک لوفر معمولی نزیک تر می کند. امیدواریم با الگوبرداری از این مدل ها کفش مناسب و خاص خود را انتخاب نمایید.

برای داشتن یک استایل خاص و متفاوت برای داماد علاوه بر کت و شلوار، انتخاب کفش مناسب دارای اهمیت می باشد و تیپ داماد را جذاب تر و دیدنی تر خواهد کرد. دامادهای عزیز علاوه بر زیبایی و شیک بودن ، باید نکات دیگری را نیز هنگام خرید کفش در نظر داشته باشید. آقا دامادهای عزیز باید زمان خرید کفش افزون بر زیبایی و شیک بودن نکات دیگر را هم در نظر بگیرند. در صورتی که هنگام انتخاب کفش، پنجه پایتان دچار مشکل است.توجه کنید که کفش های آکسفورد برای انواع متنوعی از انگشتان پا یعنی پاهای با انگشتان کلاهی شکل و یا مدل پاهای خشن نیز مناسب بوده و آقا دامادها می توانند این مدل کفش ها را نیز در نظر داشته باشند. کت و شلوارهای آبی باید با کفش های مشکی یا قهوه ای، در هر سایه ای پوشیده شوند.