راهنمای کامل انتخاب و خرید کفش دامادی + عکس

گام اول که میبایست به آن توجه داشت انتخاب مدل کفش داماد با توجه به نوع و رنگ کت و شلوار بوده ، همچنین رنگ کمربند و پوشش مورد نظر داماد را در نظر داشته باشید.حقیقتا شکل و رنگ کفش داماد ازاین طریق مشخص می گردد. ضمنا کفش مشکی را می توانید با کت و شلوار مشکی، سورمه ای، آبی و طوسی هم ست نمایید. بعضی از عروس و داماد ها کفش های خود را به نحوی باهم ست می کنند. هم زیبا و شکیل بوده و هم برای کت و شلوار بسیار مناسب می باشد.حتما در نظر داشته باشید که این نوع کفش ها با شلوار جین و نیمه جین جذابیت ندارند. کفش قهوه اي در زمانی مناسب شـما اسـت کـه کت و شلوار آبی رنگی داشته باشید، اما نباید کفشتان قهوه اي خیلی روشن باشد.

اگر شـما هر رنگ تیره اي « بجز آبی » برای کت شلوارتان انتخاب کردهاید، کفشتان باید مشکی باشد. نکته مهم در مورد ست لباس دامادی با کفش قهوه ای این است که تناسب این رنگ با کت و شلوارهای قهوه ای، کرم، شیری و یشمی بسیار فوق العاده می باشد.توجه کنید که این رنگ با توجه به طیفی که داراست، به آسانی با رنگ های سرمه ای و طوسی ست می شود. نکته قابل ذکر برای آقایان خوش پوش این است که ست کردن کفش آکسفورد با کت و شلوار رسمی ظاهر مردانه تان را بسیار زیباتر نمایش می دهد.راجع به شمایل گره زدن بند کفش بهترین شکل بستن، نوع ساده می باشد. کفش مشکی با اکثر رنگها بـه خوبی ست میشود. بخاطر دلایل بسیاری این کفش بـه سختی بعنوان کفشی رسمی پذیرفته میشود و بیشتر در دسته کفشهاي نیمه رسمی قرار میگیرد.

اگر نخواهید به سراغ رنگ و مدل های خاص برای کفش داماد بروید، کار سختی در پیش ندارید مخصوصا اگر رنگ کت شلوار داماد مشکی یا رنگ تیره باشد. این کار سوژه جالبی برای عکس های آتلیه مراسم عروسی شما پدید می آورد. در روز عروسی بیشتر نگران مضطرب بودن عروس خانم می باشند که تدارکات در کمال آرامش انجام شده باشد. پوشیدن یک کفش براق نوک تیز زمانی که پای مراسم عروسی و ازدواج تان در میان است ، خیلی ضروری به نظر می رسد و اگر عروس خانم اختلاف قد فاحشی با شما دارند و از شما بلند قدتر هستند و یا می خواهید یک سر و گردن از نو عروس بلندتر باشید ، انتخاب کفش پاشنه مخفی دامادی به شما کمک میکند تا با افزایش قد 7 سانتی بیشتر به چشم بیایید. آقایانی که قد بلند و اندام کشیده دارند، می توانند از کفش های پنجه گرد کهد بسیار مناسبتر از کفش های نوک تیز می باشد استفاده کنند.

شکل ظاهری این کفش ها بسیار زیبا و شیک است و تمام کفش های مدل آکسفورد بند دار هستند. به عنوان مثال ، راحتی پا در کفش بسیار مهم است. ما به شما کفش مهرگام ذا پیشنهاد می کنیم. خرید و انتخاب لباس برای عروس و داماد حزو قشنگترین کارهایی هست که جذاب است بنابراین دقت در انتخاب و نوع استایل شما از اهمیت بالایی برخوردار است از آنجایی که هم باید به زیبا بودن لباس و کفش ها دقت کامل داشته باشید باید حتما راحتی را حزو ملاک های اساسی قرار دهید . شما ممکن است در انتخاب مدل خودمحور نباشید ، اما یادتان باشد سهولت کفش را فراموش نکنید. برای مثال راحتی پا در کفش اهمیت بسیاری دارد.زیرا میبایست در طول یک روز کارهای مراسم را مدیریت کند.ضمنا باید طبق نظر عروس خانم بدون ایراد در مراسم حضور داشته باشند.نتیجتا راحتی کفش اولین اولویتتان باشد. امید است با این مطلب بتوانید به راحتی کفش مورد نظرتان را انتخاب نمایید و با خیالی آسوده تا پایان مراسم همپای عروس خانم باشید.