راهنمای خرید بهترین کفش عروس بازار با نکات ویژه

اگر شما نیز ازجمله این افراد هستید بهتر است بدانید که پا، قلب دوم انسان است و بهاندازه چشم حساس است. هم قد و اندازه آقای داماد هستید؟ البته کفش عروس پاشنه بلند، بدون پاشنه یا مدل های کفش عروس لژ دار هم در بازار موجود بوده و انتخاب می شود ولی باید شرایط خود را در نظر گرفته و متناسب با راحتی، لباس، تالار و قد خود کفش مورد نظر را انتخاب کنید. وقتی برای خرید کفش مراسم تان میروید مدل های بسیار شیک و زیبای کفش پاشنه بلند عروس میبینید که در وهله اول دل شما را می برد اما وقتی برای پرو آن میروید میبینید کفش های بسیار ناراحتی هستند و فقط زیبایی دارد . اگر پیش از خرید لباس عروس، کفشی نظر شما را جلب کرده است، از خریدن آن خودداری کنید. در هنگام غروب پاهای انسان متورمتر از زمانهای دیگر است بنابراین اگر شما در هنگام صبح یا پیش از غروب آفتاب، کفشتان را تست و خریداری کنید، ممکن است در شب عروسیتان، حس کنید که کفشتان تنگشده است.

اگر پاشنه لباس شما با قد لباس هماهنگی نداشته باشد ممکن است لباس کوتاه تر از معمول به نظر بیاید یا دنباله به خوبی روی زمین کشیده نشود. پاشنه کفش را متناسب با لباس عروس و به خصوص قد آقا داماد انتخاب کنید تا از او بلندتر دیده نشوید. از همین رو بهتر است قبل از خرید کفش عروسی ابتدا مدل و طرح لباس عروس خود را انتخاب کنید. اگر فکر می کنید که فقط برای یک شب قرار است کفش عروس را بپوشید و هرچه بود مهم نیست، باید بگویم که اشتباه می کنید. پاپیونهای ابریشمی با بندهایی که در پشت پا بسته میشوند و پاشنههای مدل کیتن، این مدل را به یک کفش عروس شیک و زیبا برای عروسیهای تابستانه تبدیل میکند.

بهترین زمان برای خرید کفش لباس عروسیتان، ساعات پایانی روز و غروب است چون در تمام روز بر اثر راه رفتن و ایستادن روی پاها، پاها کمی ورم میکنند و بزرگتر میشوند ولی اگر شما صبح به خرید کفش عروسیتان رفته باشید، ممکن است این کفش، عصر (روز) مراسم پای شما را بزند. بندهای این کفش که دور مچ بسته میشوند و طراحی منحصربهفرد قسمت جلویی کفش، زیبایی آن را دوچندان میکنند. همچنین آموزش ویدیویی داریم از تبدیل کفش معمولی جلوباز به کفش عروس و تزیین آن که پیشنهاد میکنیم حتما ببینید و همچنین مدل های بسیار جدید و جذابی از کفشعروس به شما نشان خواهیم داد. پس لطفاً آن را به خاطر داشته باشید و در هنگام خرید کفش عروس، ارزانترین و بیکیفیتترین کفش را تهیه نکنید. ما هم به شما توصیه میکنیم در این شرایط بهتر اسـت به دنبال کفش عروس پاشنه بلند باشید. در صورتیکه بخشی از عکسهای عروسی را در باغ می گیرید، بهتر اسـت دو جفت کفش همراه تان باشد.

شما می توانید در صورت اقدام زود هنگام برای خرید کفش ، در حراجی های آخر فصل برندهای معروف کفش خوبی را با قیمت ارزان تر پیدا کنید پس خرید کفش را به روزهای آخر موکول نکنید. کفشهایی از جنس چرم و با زیره هایی نرم و انعطاف پذیر ؛ مسلما همچین کفشی با چنین خصوصیاتی ارزان قیمت نیست اما اصلا صرفه جویی نکنید و سعی کنید بهترین کفش را بخرید تا در روز عروسی درد و زخم پا باعث نشود که با تمام خرجهایی که برای جشن عروسیتان کرده اید، برایتان روز خوش آیندی نباشد و بهتان خوش نگذرد.