دوندگی یا پیاده روی؟

گیوهها در انواع زنانه و مردانه بااستفاده از نخ پبنه، ابریشم و غیره بافته می شوند واز قدیمیترین و معروفترین کفش های سنتی ایران به حساب می آیند. برای آن دسته از اشخاصی که به انجام فعالیت های ورزشی علاقه مند هستند استفاده کردن از کفش های ورزشی مناسب بسیار ضروری می باشد چرا که کفش ورزشی مناسب در انجام فعالیت های ورزشی تاثیر می گذارد. وقتی از لباسهایی که دارید خسته شدهاید یا برای نحوه لباس پوشیدن، به دنبال الهام گرفتن هستید، این روش به شما کمک میکند که ترکیبهای مختلفی از لباسها را در نظر بگیرید و درنتیجه ترکیبهای جدیدی در این مورد به ذهنتان برسد. برخی از کفشهایی که میتوانید با این نوع شلوار بپوشید شامل کفشهای پاشنهدار، کفشهای پاشنهدار نوکتیز و نیمبوتها هستند. پیدا کردن شلوار راحتتر از لگ دشوار است.

پامپها نوعی از کفشهای پاشنه بلند هستند که پاشنهی آنها به نسبت کوتاهتر و راحتتر از دیگرکفشهای پاشنه بلند است و معمولا هیچ بند و سگکی ندارند و پوشیدن و در آوردن آنها آسان است. وقتی میخواهید کفش مناسب را برای این شلوار انتخاب کنید لازم است بدانید ست کردن شلوار تا مچ پا با کفشهای بلند (بوت، کفش لوفر و غیره) بهترین انتخاب است. بسته به اینکه بخواهید تیپ روزمره یا رسمی داشته باشید، میتوانید کفشهای متنوعی را با این شلوار ست کنید. شلوارهای تا مچ پا با مدلهای متنوعی از کفشها ست میشوند. همچنین، توصیه میکنیم که مدلهای متنوعی از کفشها از کفش تخت تا پاشنهبلند را با این نوع شلوار بپوشید تا درنهایت بهترین انتخاب را داشته باشید.

برای اینکه بتوانید شلوار تنگ را با مدلهای بیشماری از کفش ست کنید، مهم است شلواری بپوشید که تا مچ پا یا کمی بالاتر از آن باشد. بااینحال، شما میتوانید با آگاهی از نحوه انتخاب کفش بر اساس نوع شلوار، نهتنها کفش راحتی را انتخاب کنید، بلکه میتوانید ظاهر شیکتری درنتیجه انتخاب خود داشته باشید. شلوار بوت کات یکی از تطبیقپذیرترین سبکهای شلوار است. وقتی با شلوار بوت کات، کفشهای نوکتیز میپوشید استایلی بسیار شیک خواهید داشت. با شروع فصل گرم سال بازار خرید و فروش صندل و دمپایی زنانه حسابی رونق می گیرد و به دلیل ظاهر بسیار زیبایی که دارد بیشترین محبوبیت را در بین دخترها و خانم ها دارد. دمپایی دارای بافت: اگر کمی تنوع طلب و اهل ذوق و سلیقه باشید این مدل دمپایی را خواهید پسندید. دمپایی ساده: یک دمپایی ساده رنگی بدون هیچ تزئین و قطعه اضافی هم شیک و کلاسیک و هم مد روز و زیبا است به خصوص اگر از جنس باکیفیت مثل چرم یا جیر باشد.

این می تواند به فشار اضافی روی مفاصل دیگر کمک کند. به کفشهای کلاسیک بدون بند میگویند که کفهی تختی دارند وبه طور روزمره می توان از آن استفاده کرد. در کنار این کاربردها نیز هر کدام ویژگیهای به خصوصی را از خود به نمایش میگذارند. اگر بخواهید در حین ورزش پیاده روی حرکاتی چرخشی در ناحیه مچ پا انجام دهید به شما توصیه می کنیم که از کفش ساق دار استفاده کنید. مخصوصا کسانی که کمردرد، خارپاشنه و پادرد دارند به آن ها به شدت پیشنهاد می شود که از کفش های چرمی استفاده کنند. وقتی میخواهید کفش مناسب برای این نوع شلوار را انتخاب میکنیم، توصیه میکنیم کفشی را انتخاب کنید که ظاهری بلندتر به شما میدهد یا گشاد شدن لباس شما را به حداقل میرساند. مهم است به یاد داشته باشید که شلوار تا مچ پا زمانی بهترین ظاهر خود را دارد که تا بالای مچ پا یا درست در بالای استخوان مچ پا را بپوشاند.