دوندگی یا پیاده روی؟

میزان مسافت و همچنین مسطح یا ناهموار بودن مسیر پیاده روی از جمله فاکتورهایی هستند که در هنگام خرید کفش پیاده روی باید مد نظر قرار دهید. این کفش ها در زیر پای شما قابلیت انعطاف زیادی دارد، بطوریکه با دارا بودن حالات جست و خاست، راه رفتن شما را خیلی آسانتر خواهد کرد. تنوع این کفش زنانه به حدی بالا می باشد که با توجه به نوع مکانی که قرار است از این نوع کفش استفاده شود می توان به راحتی صندل های هر مکانی را تهیه کرد. در خرید کفش زنانه ضروری است که در مرحله اول کیفیت و استاندارد بودن کفش مورد توجه قرار گیرد بعد ظاهر، که متاسفانه برخی از خانم ها در خرید کفش زنانه ظاهر را بر کیفیت و استاندارد بودن ترجیح می دهند که همین امر سلامت بدن و پا را به خطر می اندازد. همچنین سبک بودن کفش باعث می شود که از سرعت شما در هنگام پیاده روی کاسته نشود و این امکان را برای شما فراهم بیاورد که با شرایط بهتری بتوانید به پیاده روی ادامه دهید.

این کفش های زنانه با دارا بودن اندازه مناسب، شبکه سوراخ های قابل انعطاف، وزن بسیار کم و تهویه عالی این امکان را برای ما فراهم می کنند که پیاده روی راحت و آسانی در خیابان های سنگ فرش و آسفالت شده داشته باشیم. برای همین ، می توانیم از cushioning برند در پاشنه قدردانی کنیم که برای جذب شوک بسیار عالی است. موقع پوشیدن کفش از پاشنه کش استفاده کنید تا پاشنه کفش هایتان آسیب نبیند. در نتیجه نمیتوانیم به درستی تصمیم بگیریم چه لباسی را چه موقع با انواع مختلف کفشهای زنانه ست کنیم. خانم ها و آقایون می تونن با خرید این کفش اسپرت ست در کنار هم و همراه با هم با یک ست قشنگ و خیلی شیک به پیاده روی و یا گردش های دوستانه و فامیلی برن.

همانطور که گفته شده در دنیایی زندگی میکنیم که برای حضور در هر موقعیتی کفش خاص آن شرایط طراحی شده است. پاشنه این کفش مانع خستگی پاهای شما می شود به طوری که بعد از یک روز کاری پر مشغله، احساس خستگی و فشار در پاهای شما بروز نمی کند. برای مسیرهای سنگلاخی و ناهموار بهتر است از کفشی استفاده کنید که در قسمت پاشنه سفت باشد تا از پاهای شما در مقابل هر نوع ضربه محافظت کند. پاهای خود را به کفشی با قابلیت های متفاوت بسپارید. شستشوی کفش های خود را به لباسشویی بسپارید. یکی از داوران نوردستروم(Nordstrom) می گوید:”من یک کفش نقره ای متالیک از این نوع خریداری کرده ام ، احتمالاً این راحت ترین کفشی است که تا به حال از آن استفاده کرده ام”.

این کفش های زنانه مناسب کسانی می باشند که دارای شغل معلمی هستند و یا فعالیت آنها در حوزه پزشکی می باشد، به طور مثال این نوع کفش برای متخصصان پزشکی که مدت زمان زیادی را روی پا هستند، بسیار مناسب می باشد. چون استفاده از این نوع کفش احتمال صدمه به مچ پا را به حداقل می رساند. این کفش برای اینکه انرژی شما در پیاده روی های طولانی به هدر نرود از پاشنه یکسره استفاده کرده است. اما در خرید بوت و نیم بوت باید به جنس، رویه، پاشنه و ارتفاع بوت و نیم بوت توجه کافی را داشت. از بین تمام برندهای کفش مردانه و زنانه مارک و مدلهای خاصی را برایتان انتخاب کرده و انواع مدل کفش شامل انواع کفش تخت زنانه ، پوتین و نیم بوت زنانه ، چکمه و بوت زنانه ، کفش پاشنه بلند زنانه ، کفش لژدار زنانه ، کفش ورزشی زنانه در فیزا در معرض فروش قرار میدهیم.