تشریفات عروسی و تشریفات مجالس لوکس لشکری

مهمترین نکته در انتخاب کفش داماد رنگ آن است که بهترین گزینه مشکی است زیرا با همه نوع کت و شلواری ست میشود و رسمی تر است, کفش داماد باید به سبک کلاسیک و رسمی باشد تا آقا داماد استایلی شیک و متفاوت را تجربه کند. به همین دلیل مهم است که چند هفته قبل از عروسی روی ظاهر خود تمرکز کنید تا مطمئن شوید همه چیز با هم هماهنگی دارد. اگر هر رنگ تیره ای به جز آبی برای کت و شلوار عروسی تان انتخاب کردید کفشتان باید مشکی باشد. کفش های چوکا جز دسته ی بوت ها قرار می گیرند البته که ساق آن ها نسبتاً کوتاه تر است. آقایانی که قد بلند و اندام کشیده دارند، می توانند از کفش های پنجه گرد کهد بسیار مناسبتر از کفش های نوک تیز می باشد استفاده کنند. کفشهای سگک دار نیز بسیار شیک و مجلسی میباشد. در این مواقع بهتر است قانونها را زیر پا بگذارید و به سراغ کفشهای فانتزی مانند آل استار بروید و رنگ آن را با کفشهای همسرتان ست کنید و نهایت لذت و شادی را در کنار هم تجربه کنید.

زمان خرید کفش دامادی، کیفیت کفش را در نظر بگیرید.این گونه کفش ها را می توانید پس از عروسیتان نیز در نظر بگیرید.با کمی بیشتر هزینه کردن می توانید یک کفش دست دوز چرم طبیعی بگیرید. پوشیدن یک کفش براق نوک تیز زمانی که پای مراسم عروسی و ازدواج تان در میان است ، خیلی ضروری به نظر می رسد و اگر عروس خانم اختلاف قد فاحشی با شما دارند و از شما بلند قدتر هستند و یا می خواهید یک سر و گردن از نو عروس بلندتر باشید ، انتخاب کفش پاشنه مخفی دامادی به شما کمک میکند تا با افزایش قد 7 سانتی بیشتر به چشم بیایید.

به عنوان مثال کفش های عروسی مشکی براق برای مکان های رسمی و پر زرق و برق مناسب هستند، در حالی که می توانید برای یک عروسی تابستانی یا عروسی در کنار ساحل یک استایل خودمانی تر انتخاب کنید. کفش های براق و ساده از دیگر دسته های این نوع کفش ها می باشند. و در نهایت اگر جنس پارچه کت و شلوار شما از نوع براق است سعی کنید از کفش های با رویه مات استفاده کنید، زیرا در غیر این صورت سرتاپا برق خواهید زد! بهترین نوع و رنگ کفش برای مراسمات رسمی مثل عروسی از کفش هایی با مدل و رنگ کلاسیک است. این مدل کفش می تواند بهترین انتخاب برای مراسم عروسی باشد و به شیک پوشی داماد بیفزاید.

صندل ها، پای ثابت استایل در فصول گرم سال هستند، سبک، راحت و خنک بودن از جمله مزایایی است که نمی توان از آن چشم پوشی کرد. یکی از بهترین انتخاب ها، می تواند انتخاب کفش های آکسفورد باشد. چکمه ها، در فصول سرد سال انواع مختلف بوت و نیم بوت ها از انتخاب های اجتناب ناپذیر در سبد خرید کالایی این فصول می باشند. این مدل با انواع شلوار، دامن در مجالس مختلف قابل ست کردن است. علاوه بر رنگ کت شلوار، نوع ساعت، پیراهن، کراوات یا پاپیونی که می پوشید نیز باید با کفش هماهنگ باشند. هنگام انتخاب کفش دامادی مناسب توجه داشته باشید که می خواهید روی چمن یا روی زمین سفت یا یک سطح لیز و صاف راه بروید و براساس آن نوع کفش مناسب خود را انتخاب کنید.