بهترین و زیباترین مدل های جدید کفش عروس در سال 2022

همهی ما اولین بار کفش عروس شفاف را در کارتون سیندرلا، وقتی یک لنگهی کفش روی پلهی قصر جا ماند، دیدهایم و به یاد داریم. رادیومدا، در این نوشته کفشهای عروس را به شما معرفی میکند و در کنار آن، اپلیکیشن کمدا بهترین گزینههای موجود را برای خرید به شما پیشنهاد میدهد. در ادامه چند مدل از کفشهای عروس موجود در کمدا را با هم میبینیم. شما هم میتوانید از میان اسنیکرزهای سفید و راحت برندهای CHANEL، NIKE، DIOR و GIVENCHY آیتم دلخواهتان را انتخاب کنید. امیدوارم از دیدن این تصاویر لذت کافی را ببرید. گاهی ممکن است این فکر از مغزمان عبور کرده باشد که کفش عروس، زیر لباس بلند و دنبالهدار عروس پنهان میشود و کسی آن را نمیبیند! کفش مختص فصل پاییز و زمستان و همچنین انتخاب باغ یا ساحل برای برگزاری مراسم با کفشی که برای بهار و تابستان و مراسمی که در تالار برگزار می شود تفاوت زیادی دارده.

همچنین سندلهایی با پاشنهی بلندِ یکسره که جلو باز و پشت باز هستند از جمله کفشهای راحتی هستند که پیشنهاد میکنیم اگر عروسیتان در فصل تابستان است، حتما در هنگام خرید کفش عروسی، به دنبال یکی از آنها بروید. یک کفش ناراحت آنقدر شما را عذاب می دهد که شاید دلتان بخواهد وسط جشن آن را از پاهایتان در بیاورید و یک جفت کفش کتانی راحت بپوشید. دقت داشته باشید در انتخاب کفش عروس، علاوه بر زیبا بودن، باید راحت بودن آن را هم در نظر بگیرید. بنابراین اگر این مدل کفش عروس مورد علاقهی شما است، مهمترین نکتهای که باید مد نظر داشته باشید این است که به فکر خرید کفشی ساده و راحت از این دستهی مشهور باشید.

اگر نمیخواهید سندل شما پاشنه تخت باشد، انتخاب این آیتم بلاک هیل بهترین گزینه ممکن به نظر میرسد. مخصوصا اگر پاشنه کفش شما خیلی بلند اسـت، تزئیناتی که بر روی لباس عروس میشود و بلندی لباس عروس، همه ی ي و همه ی ي باعث می شود که لباس عروس سنگین باشد، پس اگر قرار باشد کف کفشتان هم لیز باشد ممکن اسـت به راحتی بر روی سنگ هـای تالار و یا باغ عروسی لیز بخورید. اگر داماد قد بلند است و شما قد کوتاهی دارید، بهتر است به دنبال کفش های پاشنه بلندی باشید که لژ یکسره دارند. زماانی که شما لباس عروسی خود را انتخاب کردید وقت آن می رسد که برای روز عروسی کفش مناسب پیدا کنید.

اما اگر از پوشیدن هر گونه سندل پاشنهداری برای مراسم عروسی امتناع میکنید، خوب است بدانید که برند محبوب Saint Laurent سندل اسلایدی چرم و باکیفیتی دارد که برای پوشیدن به عنوان مدل کفش عروس در مراسم مجللتان، کاملا شیک و درخور دیده میشود. یکی از مدلهای کفش عروس که بسیار پرطرفدار است و ترند شده، کفش عروس سفید طلقی است که به دلیل شفافیتی که دارد میتواند روی پا جذابیت و زیبایی خاصی داشته باشد. اگر عروس جسوری هستید و رنگ لباس عروستان را رنگی به غیر از سفید انتخاب کردهاید، کفش عروس هم میتواند رنگی به غیر از سفید باشد.