بهترین مدل کفش عروس ۲۰۱۷ (قسمت اول) – 724پرس

گاهی ممکن است این فکر از مغزمان عبور کرده باشد که کفش عروس، زیر لباس بلند و دنبالهدار عروس پنهان میشود و کسی آن را نمیبیند! به جای آن اگر لباس عروسیتان بلند است و کفشهای شما اصلا به چشم نمیآید، میتوانید سراغ خرید کفشهای کرم و نباتی یا رنگهای روشنی در همین طیف بروید که در بعد از جشن ازدواجتان هم بتوانید آنها را با لباسهای دیگر ست کنید.10- کفشهای حصیری: اگر لباس عروس شما عروسکی یا دنبالهدار است (طوری که کفش شما زیر دامن آن پنهان میشود) میتوانید کفشهای با پاشنه حصیری یک تکه را برای لباس عروسیتان انتخاب کنید. ممکن است کفشی را به خاطر ارزان بودن آن تهیه کنید اما در آن راحت نباشید و کل روزتان را به سختی بگذرانید. متفاوتی دارند. ممکن است شما رنگ لباس و کفش عروسیتان را در یک زمینه انتخاب نکنید و رنگ کفشتان هماهنگ با رنگ لباستان نشود.8- کفشی مانند کفش عادی خودتان: اگر شما در حالت عادی به کفش پاشنه 3 سانتیمتر عادت دارید، سعیکنید در جشن ازدواجتان هم پاشنه کفشتان را در این مایه انتخاب کنید ولی اگر به دنبال پوشیدن کفشهایی با پاشنههای بلندتر هستید، اول باید ببینید که به پوشیدن این کفشها عادت دارید یا نه.9- رنگهای روشن مثل کرم و نباتی: کفش لباس عروسیتان که رنگ آن کاملا سفید باشد، شاید بعدها دیگر به درد شما نخورد چون کفش سفید با لباسهای دیگر معمولا جور درنمیآید.

اگر روی لباس بالا تنهتان کار شده، میتوانید بخشی از این پارچه کار شده را روی کفشتان به کار ببرید.3- غروب بروید خرید: بهترین زمان برای خرید کفش لباس عروسیتان، ساعات پایانی روز و غروب است چون در تمام روز بر اثر راه رفتن و ایستادن روی پاها، پاها کمی ورم میکنند و بزرگتر میشوند ولی اگر شما صبح به خرید کفش عروسیتان رفته باشید، ممکن است این کفش، عصر (روز) مراسم پای شما را بزند.4- به کف محل برگزاری جشن توجه کنید: عروسی شما قرار است در باغ برگزار شود یا در یک سالن که با قالی فرش شده؟ هیچ وقت کفش را برای اولین بار به مدت طولانی در مراسم نپوشید؛ زیرا قطعا پای شما را آزرده می کند. علاوه بر کفش عروس یک کفشی راحت نیز تهیه کنید که در مدت زمان جشن که جنب و جوش بیشتری دارید از آن استفاده کنید.

کفش های با کیفیت مناسب از مواد طبیعی و با کیفیت ساخته میشن و در صورت استفاده از آن میتونید مدت طولانی تری بایستین و راه برید. قد فاکتور مهمی است که عروس و داماد در حین خرید کفش باید به آن دقت کنند. بنابراین باید پاشنه آن به گونه ای باشد که اختلالی در راه رفتن ایجاد نکند. 12 توصیه زیر کمکتان میکند کفش عروسیتان را درست انتخاب کنید1- اول از همه، راحتی: مهمترین نکتهای که در انتخاب کفش لباس عروسیتان باید به خاطر داشته باشید، این است که باید در آن راحت باشید. در ادامه می توانید مدل هایی از ست کفش و لباس عروس را مشاهده کنید.

می توانید از کفش هایی با روکش ساتن، ابریشم و.. اگر پاشنههای بلند کفش عروس برای شما آزاردهنده است و نمیتوانید در تمام طول یک روز از این کفشها استفاده کنید میتوانید از کفش عروس با پاشنه و یا مدل صندل استفاده کنید. برخی از کفشها برای لباسهای کوتاهتر مناسب هستند و برخی دیگر با لباسهای پفدار هماهنگی بیشتری دارند. اگر مراسم شما در تالار برگزار می شود، به جنس کف آن توجه کنید، در صورتی که کف تالار لیز و لغزنده است، اطمینان حاصل کنید که کفش شما اصطکاک کافی داشته باشد و در صورتی که مراسم شما در باغ برگزار می شود، از پوشیدن کفش های پاشنه نوک تیز خودداری کنید، چون در گل و لای فرو می رود. شما نمی توانید مانند همیشه به راحتی آن را انتخاب کنید، بلکه باید به نکات مهمی که در ادامه گفته می شود توجه داشته باشید. برای اینکه شب عروسی کفش پای شما را اذیت نکند، بهتر است قبل از مراسم نیز آن را بپوشید و کمی با آن در اتاق راه بروید تا پای شما به آن عادت کرده و در آن اساس راحتی داشته باشید.