بهترین مدل های کفش دامادی جدید

یوسف تیموری چند سال پیش با یک دختر تایلندی بنام راپان ازدواج کرد ، این ازدواج در حالی صورت گرفت که خانم راپان از همسر سابق خود صاحب یک فرزند پسر بود آشنایی این دو در کشور تایلند زمانی که هر دو از یک فروشگاه در حال خرید بلور بودند شکل گرفت و به ازدواج ختم شد برای بازیگری مثل من ، ازدواج با یک دختر ایرانی کمی سخت بود ، به دلیل اینکه ناخودآگاه زمینه ذهنی نسبت به میزان جدیت حرف های من داشتند که شاید دروغ است واقعیت این است که به مسئله زندگی مشترک جدی نگاه نمی کردند یا کمتر این نگاه را داشتند در واقع ایرانی های جدی ام نمی گرفتند ! تیموری در چند فیلم جدی نیز بازی کرده و موفق به دریافت جایزهٔ بهترین بازیگر نقش مکمل مرد از اولین دورهٔ جشنواره جام جم شدهاست.

او موفق به کسب مقام بهترین بازیگر مکمل مرد از جشنواره تلویزیونی جام جم برای فیلم تلویزیونی غافل شده است. او حرفه بازیگری را از سال ۱۳۷۶ با بازی در مجموعه سرزمین سبز آغاز کرد و با ایفای نقش در مجموعههای تلویزیونی طنز مانند سیب خنده و مجید دلبندم به شهرت رسید. بعد از آن دوباره به اتاقش بر میگردد و با دکمه سبز ادامه مسابقه را اعلام میکند. از سال 1376 با حضور درمجموعه سرزمین سبز وارد عرصه بازیگری شد. در واقع شما با نخستین VAR ایرانی هم مواجه خواهید شد! با حضور در مجموعه های طنز سیب خنده و مجید دلبندم به عنوان بازیگر کمدی شناخته شد. هیچ مارک رسمی یا شناخته شده ای وجود ندارد که در ساخت این مدل کفش از چرم های جیر یا غیر استاندارد استفاده کند و کفش های آکسفورد معمولاً در رنگ های قهوه ای ، مشکی و سرمه ای تولید می شوند.

هیچ برند رسمی و خوش نامی نیست کـه در ساخت این مدل کفش از جیر و یا چرم هاي نامرغوب استفاده کند و بطور معمول و همیشگی کفش هاي آکسفورد در رنگ هاي قهوه اي، مشکی و زرشکی مایل بـه مشکی تولید میشود. کت و شلوارهای دو تکه بسته به رنگ کت و شلوار می توانند با کفش های مشکی یا قهوه ای کار کنند. یا مشکی و یا قهوهای. او در سریال های این چند نفر، قطار ابدی (78)، زیر آسمان شهر ۱ (80)، آشتی کنان (82)، کوچهٔ اقاقیا (83)، برای آخرین بار (84)، زندگی به شرط خنده (85)، قرارگاه مسکونی، یک وجب خاک (86)، خط شکن، غیرمحرمانه، ماه عسل (87)، باغ شیشه ای (89)، راه در رو، دست بالای دست، سایه سلطان (90)، تجربه های آقای خوشبخت (91)، خروس (92)، بچه های نسبتاً بد(93)، حالت خاص (94)، پنچری (96)، زوج یا فرد(98)، چوب خط (99) و نوروز رنگی (1400) و فیلم های سینمایی دختر شیرینی فروش (80)، معادله، بوتیک (82)، دختر میلیونر، خواستگار محترم (85)، مجنون لیلی (86)، موش، در شب عروسی، چشمک (87)، پرستوهای عاشق (89)، پا تو کفش من نکن (95)، لازانیا (96)، خرها آدم نمی شوند، تپلی و من، آپاچی، ایکس لارج (97)، شهربانو (98)، تک خال (99) و فیلم های ویدیویی قاتلین پیرمرد (87)، کبری ۰۰۱۱، به روح پدرم، کادوی در به در، هشت (88)، دامادی به نام صفر، یک بام و دو هوا، با من شوخی نکن، گوهر، وفا ۲۰۱۲، کات کلانتری، ارث شیرین، عاشقی با اعمال شاقه، مواظب خودت باش عزیزم، سیا زنگی (89)، کبری ۰۰۱۲ ، ماشین عروس، بچه های عوضی (91)، امیر ۲۰۱۴ (93)، بندرعباس (94) و عروس بندر (97) حضور داشته است.

ضمنا باید طبق نظر عروس خانم انتخاب شوند، پس یادتان باشد با همه ی مشورت کنید. اول از شروع به موضوع اصلی مقاله، امیدواریم برای همه ی آقا دامادها و عروس خانم های عزیز، عروسی شان روز و شبی تکرار نشدنی همراه با کلی خوشبختی و بدون پشیمانی باشد. مدل کت و شلوار دامادی تان را با لباس عروس خانم ست کنید. سبک کت و شلوار شما هرچه باشد، اگر کمربند می پوشید باید همیشه با کفش شما مطابقت داشته باشد. استفاده از کفش های چرمی علاوه بر کیفیت و دوام بالای آن، جذابیت خاصی به فرد می بخشد. یکی دیگر از ویژگی های پوست خوک رنگ پذیری بالای آن است که در تولید کفش طیف رنگی وسیعی را فراهم می کند. در نتیجه تمام سعی خود را بر آن دارید که ست کردن کت و شلوار دامادی را با دقت و توجه زیادی انجام بدهید.