بهترین انتخاب برای کفش داماد+مدل های مختلف

شما قرار است یک ست بی نظیر میان کت و شلوار، پیراهن، کروات یا پاپیون و کفش هایتان به وجود آورید! کفشی بـه رنگ قهوه ای را باید با کت شلواری بـه رنگ کرم ، شیری و یا سبز ست کنید و بـه این دلیل کـه کفش های قهوه ای تم های مختلف رنگی دارند با رنگ سرمه ای و خاکستری نیز میتوان هماهنگ کرد. شما می توانید یک مدل کفش را خریداری کنید که در عین کارایی و زیبایی چند رنگ مختلف را با هم ترکیب کرده باشد. به همین دلیل مهم است که چند هفته قبل از عروسی روی ظاهر خود تمرکز کنید تا مطمئن شوید همه چیز با هم هماهنگی دارد. 2. کفشهای رسمی اگر درست نگهداری شوند، میتوانند تا چند سال به عنوان یک همراه با ما باشند.

3. کفشهای رسمی زیبایی خیره کننده دارند. آن ها دوام بسیار بالایی دارند. تمامی محصولات چرمی به دلیل ارزش بالایی که دارند نیازمند راه های محافظتی ساده ایی هستند که سالیان طولانی دوام بیاورند علاوه بر اینکه ظاهر چرم اصل به مرور زمان در صورت مراقبت جذاب تر می شود. 2. آنها باید بسیار راحت باشند، زیرا آقای داماد در مدت طولانی از آن استفاده میکند و هنگام رقص هم نباید به مشکل بخورد. کفش قهوه ای در زمانی مناسب شـما اسـت کـه کت و شلوار آبی رنگی داشته باشید، اما نباید کفشتان قهوه ای خیلی روشن باشد. اما هنگام استفاده از کفش ورزشی این اتفاق رخ نخواهد داد. اما اغلب آقایان به صورت مکرر از یک مدل کفش مثلاً کفش ورزشی استفاده میکنند و آن را در هر موقعیتی و با هر لباسی که دم دستشان است می پوشند.

1. کفشهای ورزشی نسبت به سایر مدلهای کفش محافظت بیشتری از پاهای شما خواهند داشت و شما را در برابر آسیبهای احتمالی حفظ میکنند. میتوانید از کفشهای پاشنه دار استفاده کنید. کفش های ورزشی این روزها بیشتر از گذشته روی بورس هستند. شما میتوانید هر نوع کت و شلواری را با این نوع کفش ست کنید درنتیجه میتواند یک گزینه مناسب برای شب دامادی شما نیز باشد. در این مواقع بهتر است قانونها را زیر پا بگذارید و به سراغ کفشهای فانتزی مانند آل استار بروید و رنگ آن را با کفشهای همسرتان ست کنید و نهایت لذت و شادی را در کنار هم تجربه کنید. اگر به دنبال کفش مشکی ، ورنی ، مجلسی ، جذاب ، خوش قالب ، بی بند و کلاسیک برای ست کت و شلوار مجلسی خود هستید کفش مردانه REAL انتخاب بسیار مناسبی می باشد.قالب خوب در کنار ترکیب ورنی مات دور کفش با ورنی سوزنی روی سینه پا می تونه دلیل این انتخاب خوب باشه.

آخرین مدل از راهنمای کامل کفش مردانه مدل های اسپرت هستند. بیشتر مواقع بالاترین کیفیت کفش از جنس چرم حاصل می شود. مردان علاقه خاصی به کفش های چرمی به دلیل همان جذابیت ظاهریشان دارند. ظرافت و جذابیت این مدل به گونه ای است که سلبریتی های زیادی را نیز شگفت زده کرده است و برای یک تغییر اساسی در استایل های کلاسیک گزینه ی مناسبی به شمار می آید. در حالیکه شـما گزینه های زیادی برای انتخاب دارید مـا مدل های مرسوم تر کـه ظاهری شیک تر نیز دارند بشما معرفی میکنیم اما بگذارید قبل ازآن کمی بیشتر راجع بـه رنگ کفشها صحبت کنیم.