برترین راهنمای خرید کفش دامادی به همراه تصاویر

با توجه به اندازه انگشتان نوع قالبی که برای پا معین میشود متفاوت است. فرم پاهای افراد بر اساس انگشتان پا متفاوت است، به همین دلیل صرفا با تکیه بر سایز نباید اقدام به خرید کفش کرد. علاوه بر رنگ کت شلوار، نوع ساعت، پیراهن، کراوات یا پاپیونی که می پوشید نیز باید با کفش هماهنگ باشند. به عنوان مثال کفش های عروسی مشکی براق برای مکان های رسمی و پر زرق و برق مناسب هستند، در حالی که می توانید برای یک عروسی تابستانی یا عروسی در کنار ساحل یک استایل خودمانی تر انتخاب کنید. پس بسیار حائز اهمیت است که بدانی کدام کفش مجلسی مردانه برای کدام استایل کت و شلوار مناسب است.

همچنین کفش چرم بسیار نرم بوده و آقایان برای ساعت ها پوشیدن آن در روز عروسی خود با هیچگونه مشکلی مواجه نخواهند شد. در ادامه انواع جدید و به روز مدل کفش دامادی را مشاهده خواهید کرد. این مدل کفش می تواند بهترین انتخاب برای مراسم عروسی باشد و به شیک پوشی داماد بیفزاید. در تولید این کفش، انواع چرم ها به کارگرفته می شود. چرم حاصل از پوست خوک به دلیل انعطاف بالا در تولید کیف و کفش از محبوبیت بالایی برخوردار است. فرم پا در سراسر دنیا به سه دسته تقسیم میشود که باید به آن توجه کرد. اما دسته دوم کسانی هستند که انگشت دوم و سوم پاهایشان بزرگتر است. دسته سوم نیز کسانی هستند که انگشتهای یکسانی دارند و تمام سرانگشتان به یک اندازه هستند. کفش دامادی یکی از مهمترین اجزای لباس آقایون داماد می باشد کفش خوب و متناسب با بدن و لباس شـما میتواند ظاهر دامادی شـما رابه شدت بهتر کند، مـا طبق معمول بـه کفش هاي کسی دقت نمیکنیم اما در روز دامادی تمام لباسهای شـما مورد توجه میهمانان و از همه ی مهم تر عکاس عروسی قرار دارد.

برخی دیگر انگشت شصتشان بزرگتر و باقی انگشت ها به ترتیب کوچک می شوند و برخی نیستند که تمام انگشت های پای آنان به یک اندازه است و شما با توجه به این مسئله می بایست به خرید کفش اقدام نمایید. چرا که در این زمان پا بزرگترین سایز را دارد و شما می توانید مناسب ترین سایز کفش را انتخاب نمایید. این بدان معنی است که لزوما اگر کفشی از نظر سایزی اندازه شما باشد برای شما مناسب نیست. با توجه به تفاوت فرم های پا، باید قالب کفش با فرم همخوانی داشته باشد و صرفا در نظر گرفتن سایز طولی پا کار درستی نیست. برای این کار ابتدا بندهای کفش و سایر متعلقات آن را برداشته و هرگونه غبار و مواد زاید را با یک دستمال نرم به آرامی پاک کنید.

نکته دیگری که باید در خرید کفش به آن توجه کنید مدل کفش است. توجه داشته باشید که کفش های دامادی در روز مراسم حداقل 12 ساعت در پایتان خواهد بود، بنابراین راحتی آنها را پیش از مدل و رنگ کفش مدنظر قرار دهید. مهمترین نکته در انتخاب کفش داماد راحتی آن است. رنگ و نوع پارچه و همینطور سبک کت و شلوار داماد موضوعی است که هنگام انتخاب کفش حتما باید مورد توجه قرار گیرد. تا جایی که از آقایان تقاضا داشتهایم در مورد استایل و مدلهای لباس و کفش دامادی نیز بیشتر معرفی کنید! در نهایت پیش از انتخاب کفش برای خود، کفش عروس را انتخاب کنید و با توجه به ارتفاع پاشنه کفش عروس، پاشنه مناسب برای کفشتان را انتخاب کنید. کفش های سگک دار برای داماد مناسب نیستند و بهتر است کفش بند دار استفاده کنید که خیلی تنگ و گشاد می شوند. در صورتی که کت و شلوار آبی انتخاب کرده باشید بهترین رنگ برای کفش شما رنگ قهوه ای است اما بهتر است رنگ قهوه ای تیره انتخاب کنید.