برترین راهنمای خرید کفش دامادی به همراه تصاویر

کفش های بند دار آکسفورد انتخابی عالی برای داماد هستند، کفش های آکسفورد از جنس چرم هستند و مدل های کلاسیک و مجلسی هم دارند. اگر عروسی شما بسیار سنتی است و کت و شلوار شما رسمی است، یک مدل کاملاً برش خورده را انتخاب کنید جایی که قسمت بالای آن از یک تکه چرم ساخته می شود. بنابراین یکی از مهمترین فاکتورها در انتخاب کفش برای عروسی این است که یک جفت را که دوست دارید انتخاب کنید. اگر شما هم جزو آن دسته از آقایانی هستید که دوست دارید در شب دامادی خود کمی متمایزتر از دیگران بدرخشید و یکنواختی را کنار بگزارید از مدل کفش طرحدار دربی که اغلب طرحهایی ظریف و به شکل دوخت دارد استفاده کنید.

Derbys شبیه آکسفورد است اما از یک طرح توری باز بهره می برد که به آنها احساس قویتر، گونه ای گلگون و در عین حال کمی رسمی تر می دهد. علاوه بر این سعی کنید کفشی را خریداری کنید که کمی پاشنه داشته باشد تا برجستگی خود را نشان دهد و هرگز برای شب عروسی خود از کفشهای تمام تخت استفاده نکنید. یکی از مدلهای کفش مردانه که برای داماد بسیار مناسب است کفشهای آکسفورد است. استایل عروس و داماد در روز عروسی از مهمترین مواردی است که معمولا بسیار به آن توجه می شود. به طور کلی ، کفش های مشکی بسیار رسمی تر از کفش های قهوه ای هستند. به طور سنتی، کفش های شما باید تیره تر از کت و شلوار شما باشد و این قاعده کلی خوبی است که باید از آن پیروی کنید. کت و شلوارهای سه تکه رسمی تر هستند و قهوه ای های مشکی یا تیره به طور کلی مناسب این لباس ها هستند.

یک جفت کفش مردانه که به خوبی انتخاب شده باشد سالهای زیادی دوام می آورد. این ها محبوب ترین سبک کفش های مردانه برای لباس های رسمی هستند و در همه جا به خوبی به شما کمک خواهند کرد. آقایان همیشه به یک جفت کفش مجلسی نیاز دارند؛ یک کفش که با کت و شلوار آنها جور در بیاید و ظاهرشان را رسمی و باوقارتر نشان بدهد. اکثر آقایان هنگام خرید کفش دامادی خود به سمت کفشهایی میروند که کاملا ساده است. کفش دامادی یکی از مواردی می باشد که انتخاب آن برای آقایان بسیار مهم است. کفش های قهوه ای باید با کرم ، شیری یا سبزست شوند و از آنجا که کفش های قهوه ای تم های رنگی مختلف دارند ، می توانند با رنگ های سرمه ای و خاکستری نیز مطابقت داشته باشند.

برای داشتن یک شب رویایی نهایت دقت را در انتخاب وسایل مختلف از جمله لباس، دسته گل، کفش و … برای داشتن استایلی شیک باید کت و شلوار و کفش با یک دیگر هارمونی و تناسب خاصی داشته باشند. انتخاب و خرید کفش دامادی به اندازه انتخاب کت وشلوار برای یک داماد اهمیت دارد چرا که تمام طول شب باید استایل داماد قابل توجه همه باشد و به زیبایی بدرخشد پس سعی کنید حتما از یک کفش با کیفیت استفاده کنید و تمام شب آن را تمیز نگاه دارید. با این حال، درک اصول اساسی لباس رسمی شما را قادر می سازد لباسی را تهیه کنید که بسیار زیبا به نظر برسد، خواه تصمیم بگیرید چند قانون را نقض کنید یا نکنید.