برای پای دیگرتان نیز همین کار را انجام دهید

اما نکته قابل تامل و تاسف بار این است که از آنجایی که این برند­ها شناخته شده اند و مردم استقبال زیادی از محصولات این شرکت­ ها میکنند، برخی افراد سودجو برای کسب درآمد زیاد شروع به تولید کفش و کتانی به صورت تقلبی و کپی (فیک) با نام و برند این کمپانی­ها کرده و نسبت به نمونه ی اصل آنها از متریال درجه دو و درجه سه استفاده میکنند و باقیمتی به نسبت پایین­تر روانه بازار میکنند. آشکار است که برخی آن را هنر شمرده اند زیرا در غیر این صورت آن را در آنجا نمی یافتیم اما نمی دانیم چرا باید آن را هنر بدانیم زیرا برای داوری کردن ملاک و مفهومی در اختیار نداریم تا بگوید هنر چیست؟ تفاوت ها در استایل هنری به مفهومی زیبا تبدیل می شوند؛ یادتان باشد که ایده و خلاقیت افراد مختلف با یکدیگر تفاوت هایی دارد که این تفاوت ها زیبایی هنر را به خوبی نمایان می سازد.

از ترکیب رنگ ها و سبک های مختلف هنری نترسید؛ این کار استایل خاص شما را جذاب تر از همیشه خواهد کرد. اگر در طراحی و دوخت لباس یا ساخت دست سازه های هنری مهارت دارید، می توانید از محصولات خودتان در استایل هنری خاص خودتان استفاده نمایید؛ اگر هم چنین مهارتی را در خود پرورش نداده اید می توانید با تکیه بر ذهن خلاقتان دست به انتخاب و ترکیب آیتم های مختلف برای درخشش در استایل خود بزنید. شباهت بزرگ این دو استایل خاص در میزان آزادی برای انتخاب لباس است که به افراد می دهد؛ استایل بوهمین تأکید خاصی بر آزادی و طبیعت گرایی دارد که این مسئله را در برخی از لباس های هنری نیز می توان مشاهده نمود.

در بسیاری از مواقع می توان با اضافه کردن یک آیتم دست ساز به لباسی ساده، ترکیبی چشم نواز در استایل هنری ایجاد نمود. آیتم های لباس در استایل هنری معمولاً دست ساز و حاصل خلاقیت سازنده هستند. توجه داشته باشید که استایل بوهو، نزدیک ترین سبک لباس پوشیدن به استایل هنری را دارد. برای داشتن استایل هنری باید آنقدر جسور و خلاق باشید و بی پروا دست به انتخاب بزنید تا ترکیب های مختلف و جدیدی را خلق کنید که مناسب شخص شما است. یادتان باشد که هیچ کس به اندازه خود شما نمی تواند استایل هنری خاص شما را بسازد؛ پس بی پروا به خلاقیت خود اعتماد کنید تا از نتیجۀ کارتان لذت ببرید. یکی از مهمترین فاکتورها در خرید کفش پسرانه، دانستن و تشخیص سایز پای کودک است. برای استایل هنری مردانه هیچ چیز بیشتر از پیراهن های اور سایز رنگی محبوبیت ندارد.

واقعیت این است که هنر هیچ حد و مرزی نداشته و داشتن استایل هنری نیاز به پیروی از قانون ها و چارچوب های تعریف شده ندارد. فراموش نکنید هیچ قاعده ای برای ترکیب لباس ها باهم وجود ندارد؛ لباس ها باید احساسات شما را بیان کنند. همان طور که اشاره شد، هیچ کس به اندازۀ خود شما نمی تواند بهترین انتخاب را برای استایل هنری شما داشته باشد. را در استایل هنری می توان به کاربرد. این مدل کفشها پیر و جوان نمیشناسد، زیرا ما برای راحتی آنها را انتخاب میکنیم. خرید کفش سایز ۴۳ پسرانه : اگر بخواهیم به مکانی به غیر از مهمانی برویم احتمالا انتخاب ما یک کفش کتانی و راحت باشد. اگر کفش پسرانه که خریداری میکنید برای فعالیت ورزشی و تفریحات کودک است، بهتر است از یک سایز بالاتر استفاده کنید تا پا فرصت گردش در کفش را داشته باشد. فراموش نکنید که هنر نیاز به پرورده شدن درون افراد دارد؛ اگر هنرمند درونتان را پرورش داده باشید، به راحتی استایل هنری خود را خواهید ساخت.