با توجه به کیفیت،جنس،کشور سازنده،متریال استفاده شده و

درواقع نوع کفش و جنس آن به روی همدیگر تاثیر می گذارند اما به طور کلی در ساخت کفش از مواد مختلفی چون چرم، تکستایل، سینتتیک، فوم و پلاستیک استفاده می شود. اگرچه کفشهای کتانی قرمز ممکن است برای افرادی مناسب باشد که ظاهر پرزرقوبرق را دوست دارند اما هر مردی که کفش پارچهای قرمز بپوشد ظاهری عالی پیدا میکند. کفشهای بنددار همیشه بهترین انتخاب برای کفش نیستند و آنها در برخی شرایط ممکن است دردسر ایجاد کنند. مدل کفش چرم برای خانم ها دارای طرح ها و رنگ های متنوع و جذابی هستند که هر خانم با توجه به سلیقه شخصی و ست شدن با لباس هایش می تواند از این مدل های مختلف شیک و زیبا کفش چرم، یک نمونه را انتخاب نماید. همینطور که از اسم این کفش پیداست پاشنهی اون حداکثر ٣سانته، ظاهر پاشنهی کیتنها متنوع است و میتواند دارای بند رو یا پشت پا و تزئینات متنوعی باشد.معمولا کارمندها در محل کار از این کفش استفاده میکنند و به علت کوتاه بودن پاشنهی این کفش و راحت بودن اون معمولا به نوجوان هایی که سنشون برای پوشیدن پاشنه بلندها کمه خیلی پیشنهاد میشه.

آنها نسبت به دمپاییهای معمولی دوبند، تنوع بسیار زیادی دارند و درعینحال شیک و راحت هستند. کفشهای نوکتیز، شکل منحصربهفردی دارند و ازآنجاییکه نوک پا اساسا باریک است، این کفشها برای افرادی بسیار مناسب است که ساق پایشان لاغر است. این کفشهای برای همه لباسهای غیررسمی مناسب است. کفشهای اسلاید بهخصوص برای افرادی مناسب است که دائما در حال ورود به خانه و خروج از آن هستند. اسنیکر یک ناجی مسلم برای افرادی است که ساق پایشان لاغر است، زیرا این کفشها تنوع گستردهای دارند و تقریبا میتوانند با هر سبک لباس پوشیدنی هماهنگ شوند. توجه داشته باشید که لباس یا کفش اصل و اورجینال برند پوما را تهیه کنید و تنها به قیمت کفش توجه نکنید. در ادامه کفش هایی را آورده ایم که پاهای شما را ظریف تر نشان خواهند داد. همیشه فصل تابستان فصل پوشیدن صندل است که در عین راحتی پاهای شما را خنک نگه میدارد.

این امر به این دلیل است که مردان لباسی میپوشند که به بهترین وجه برای آنها مناسب باشد و از سوی دیگر، جذاب به نظر برسند. اگر به دنبال کفش مناسبی برای پاهای لاغر خود هستید یا از کتانیهای قدیمی خود خسته شدهاید، کفش قایقی میتواند انتخاب مناسبی برای شما باشد. داشتن ساق پای لاغر یا پاهای باریک میتواند نحوه انتخاب کفش را تعیین کند. در انتخاب کفش بر اساس نوع شلوار ممکن است فکر کردن به طرزی دیگر برای شما آسانتر باشد. از سوی دیگر، ازآنجاییکه آنها پارچهای هستند تمیز کردنشان نیز راحت است. پوشیدن کفش بنددار راحت هرگز نمیتواند جلوه بدی را در ظاهر شما ایجاد کند.

شما میتوانید با خرید کفش بدون بند از این دردسرها راحت شوید. حتی برای کارهایی مثل دویدن نیز کفشهای بدون بند، گزینهای عالی برای کسانی هستند که ساق پای لاغری دارند. کفشهای نوکتیز گزینه عالی دیگری برای کسانی هستند که پاهای لاغری دارند. وقت آن است که از استایل قدیمی خود دست بکشید و با اضافه کردن این کفشهای فانتزی جدید به کمد لباس خود، تغییر را ایجاد کنید و سبکی از سبک خود را بالا ببرید. خوشبختانه، کفشهای متنوعی وجود دارد که پوشیدن آنها برای افرادی که ساق پای لاغری دارند مناسب است. شاید در مورد فلیپ فلاپها حرف خاصی برای گفتن وجود نداشته باشد بهجز اینکه این دمپاییها را تقریبا در هر مکانی میتوانید بپوشید. امروزه انواع کفش زنانه جدید با کیفیت و قیمت های متفاوتی در بازار وجود دارد که میتوانید از دو طریق حضوری و اینترنتی خریداری نمایید البته برای خرید کفش زنانه مناسب باید چند نکته را رعایت کنید تا بتوانید کفشی با کیفیت و ارزان تهیه کنید .