بایدها و نبایدهای انتخاب کفش عروس + 25 مدل لوکس 2022 – شادیما

تصاویر متنوعی از جدیدترین کفش های پاشنه بلند عروس ، کفشهای نگین دار و سنگ دوزی شده و شیک ترین مدل های کفش عروس را گردآوری کردیم،با تالار وب مرجع تالار پذیرایی همراه باشید. کفش عروس ۲۰۱۹ : خرید کفش عروسی یکی از مهمترین خرید ها برای شب عروسی است که معمولا همراه با خرید لباس عروس و شال و شنل عروس صورت می گیرد . اگر بخواهید از اکسسوریها و دیتیلهایی که در جشن عروسی استفاده میکنید عکاسی کنید، حتما کفش عروس پاشنه دار تهیه کنید. نکته دیگری که باید مد نظر قرار بگیرد این است که کفش عروسی را انتخاب کنید که از جنس مطلوبی برخوردار باشد و پای عروس در داخل آن عرق نکند و از مواد طبیعی در ساخت این مدل کفش استفاده شود، عامل بعدی پاشنه کفش عروس می باشد و اگر به پوشیدن کفش پاشنه بلند عادت دارید و زیبایی آن برای شما مهم است می توانید از آن استفاده کنید ولی در حالت کلی اگر نمی توانید بنا به دلایلی حتی برای چندین دقیقه کفش عروس پاشنه دار را تحمل کنید دتوصیه می شد از کفش عروس پاشنه تخت یا لژدار استفاده کنید، در زیر چند نمونه ست کیف و کفش عروس در مدل های مختلف نشان داده شده است.

ممکن است به هر دلیلی در کفش اصلی که انتخاب کرده اید، احساس راحتی نکنید یا ممکن است در حین رقصیدن مشکلی برایآن ایجاد شود و یا پاشنهاش بشکند؛ بنابراین به همراه داشتن یک جفت کفش یدکی میتواند خیال شما را از بابت بروزهرگونه اتفاق پیشبینینشده راحت کند. کفشهایی از جنس چرم و با زیره هایی نرم و انعطاف پذیر ؛ مسلما همچین کفشی با چنین خصوصیاتی ارزان قیمت نیست اما اصلا صرفه جویی نکنید و سعی کنید بهترین کفش را بخرید تا در روز عروسی درد و زخم پا باعث نشود که با تمام خرجهایی که برای جشن عروسیتان کرده اید، برایتان روز خوش آیندی نباشد و بهتان خوش نگذرد. کفش عروس باید در وهله اول سبک و راحت باشد، زیرا قرار است در روز عروسیتان تمام مدت روی پاهایتان بایستید.

مهمترین عامل در انتخاب کفش عروس راحت بودن پا در آن می باشد، چرا که تمام عروس خانم ها بایستی در روز عروسی تحرک داشته باشند و با کفش عروسی به مدت طولانی حداقل چندین ساعت سرپا بایستند، پس انتخاب راحتی کفش باید در اولویت باشد. فرایند خرید کفش عروس را همزمان با تهیه لباستان پیش ببرید و در این امر، خودتان را با چندین سبک و مدل گیج نکنید؛ بلکه چند مدل اصلی را انتخاب و نسبت به آن مدلها دنبال کفش ایده آلتان باشید. ست کیف و کفش عروس نسبت به پوشش های روز مره ای که عروس خانم ها داشته اند تفاوت زیادی دارد و بسیار مهم می باشد، چون این مراسم عروسی قرار است زیباترین روز زندگی شما باشد و اگر انتخاب شما درست نباشد و معذب باشید ممکن است علاوه بر جسم شما روان شما نیز پریشان شده و نتوانید از بهترین لحظات زندگی خود لذت ببرید.

اما انتخاب مناسبی برای استفاده در کل مراسم نیست. بیشتر کفش های عروسی از جنس ساتن یا ابریشم هستند اما می توانید در بین نمونه های چرمی هم کفش های ساده و زیباتری را انتخاب کنید. کفشی را انتخاب کنید که بتوانید با آن به آسانی راه بروید و خدای نکرده مشکلی برایتان پیش نیاید. شما حتی میتوانید تکهای از پارچه لباس عروستان را به کفاش بدهید تا با آن رویه کفش لباس عروستان را بدوزد و روی کفشتان آن را بهکار ببرد. تفاوتی ندارد که مدل موردنظرتان مدل کفش عروس پاشنه کوتاه باشد یا مدل کفش عروس جدید شیک و لاکچری را بپسندید، شما با مراجعه به بورس کفش عروس میتوانید انواع مختلف کفش سفید و فانتزی را پیدا کنید.