آموزش ویدیویی تبدیل کفش ساده به کفش عروس👠 مدل جدید کفش عروس

در هنگام صبح پاها کوچکتر است و کفشی که خریداری می شود، تنگ و کوچک می شود که بعدها برای راه رفتن مشکل ایجاد می کند.اگر وسواسی زیادی برای انتخاب کفش دارید و یا نمی توانید با کفش های پاشنه بلند به خوبی راه بروید، پیشنهاد ما خرید دو جفت کفش است. البته بهتر اسـت که پاشنه این کفش تقریبا به اندازه کفش عروسی شما باشد. کفش پاشنه کوتاه و بدون پاشنه برای نوعروس هایی که تمایلی به پوشیدن کفش های پاشنه بلند ندارند انتخابی مناسب و ایده آل محسوب می شوند همچنین اگر شما از آن دسته از خانم هایی هستید که اغلب از کفش های اسپرت و بدون پاشنه استفاده می کنید بهتر است این طرح کفش ها را برای پوشیدن انتخاب نمایید. حتی می توانید کاری انقلابی در زمینه کفش عروسی انجام دهید مثل پوشیدن یک جفت چکمه بسیار شیک سفید با لباس عروسی بخصوص اگر عروسی در فصل زمستان باشد بسیار منطقی به نظر می آید اگر این کار را کردید برای تزئین لباس از پوست سفید استفاده کنید یا یک اشارپ پوست سفید روی شانه هایتان بیندازید.

اما پوشیدن لباس عروس بلند نیز چیزی از اهمیت کفش عروس کم نمی کند و هنگامی که کفش شما نمایان شود باید همه چیز تکمیل باشد. بنابراین باید پاشنه آن به گونه ای باشد که اختلالی در راه رفتن ایجاد نکند.برای اطمینان از اینکه کفش راحت است و بدون هیچ مشکلی می توان با آن راه رفت، باید آن را امتحان کرد. برای انتخاب بهتر کفش عروسی می توان به نکات زیر توجه کرد:شاید تصور کنید کفش عروسی تنها برای یک شب است پس کیفیت و دوام آن اهمیتی ندارد. چه کسی گفته که کفش عروس باید پاشنه بلند باشد بخصوص اگر قد شما بلند است و آقای داماد زیاد قد بلند نیست بهتر است که آن شب کفش بدون پاشنه یا پاشنه کوتاه بپوشید تا هم تفاوت قد عروس و داماد به چشم نیاید و هم بتوانید تا صبح بدون وقفه همراه مهمان ها برقصید بدون این که احساس خستگی بکنید .

کفشی را که در شب عروسی میپوشید بهتر است مدل و جنس آن از نوع بهترین باشد موقع خرید کفش فقط به زیبایی آن فکر نکنید کفش باید به پایتان راحت باشد زیرا در آن شب باید ساعتها روی پا باشید و تمام وقت لبخند به لب داشته باشید حتی اگر دلتان از دست کفشهای پاشنه بلندتان خون باشد . می توانید در شب عروسی تان مثل سیندرلا یک کفش براق رؤیایی به پا کنید یا یک کفش ساده و کلاسیک بپوشید در این صورت به دفعات می توانید از آنها استفاده کنید . یک صندل مجلسی انتخاب کنید و اگر لازم است یک مدل صندل پاشنه یک سره را انتخاب کنید و موقع رقصیدن سراغ آن بروید. کفشی را که در شب عروسی می پوشید می توانید برای سال ها در عروسی ها و مهمانی های دیگران هم بپوشید پس بهتر است مدل و جنس آن از نوع بهترین باشد موقع خرید کفش فقط به زیبایی آن فکر نکنید باید به پایتان راحت هم باشد زیرا در آن شب باید ساعت ها روی پا باشید و تمام وقت لبخند به لب داشته باشید حتی اگر دلتان از دست کفش های پاشنه بلند و پنجه باریک تان خون باشد .

اگر فکر می کنید که فقط برای یک شب قرار است کفش عروس را بپوشید و هرچه بود مهم نیست، باید بگویم که اشتباه می کنید. سراغ ارتفاع پاشنهای بروید که به طور معمول میپوشید، به آن عادت دارید و با آن احساس راحتی میکنید.­ هر مدل کفش عروسی را انتخاب میکنید، به این فکر کنید که قرار است آن را حدود ۱۲ ساعت بپوشید. مد روز، راحتی، قیمت یا شاید هم ارتفاع پاشنه ؟ از طرف دیگر لازم است به مدل لباس عروس و طول دامن آن هم توجه کنید، حتما دلتان نمیخواهد پاشنه کفش به دنبالهی دامن گیر کند و پایتان پیچ بخورد. قرار نیست چون عروس شدهاید یک سر و گردن از همه مرتفعتر باشید! انتخاب کفش مجلسی مناسب به عنوان کفش عروس میتواند اهمیت زیادی داشته باشد، قرار است با آن ساعتها روی پا باستید، برقصید و جنب و جوش داشته باشید. اگر لازم بود چند پد داخل کفش قرار دهید و مطمئن شوید کفشها پایتان را نمیزند.