آموزش انتخاب و خرید کفش عروس پاشنه بلند

اگر جزو آن دسته از خانمهایی هستید که کفشهای جلو بسته با پاشنههای بلند و باریک فشار زیادی به انگشتان پای شما وارد میکند، باید از یک کفش راحت و مناسب با پای خود استفاده کنید. اگر لباس عروستان را به همراه ندارید، یک تکه از پارچه آن را از خیاط خود بگیرید و سعی کنید متناسب با آن، بین کفشها و مدلهای مختلف دنبال کفش ایده آلتان بگردید. پاشنه های بلند و باریک یا کفش های لژدار که مدلهای راحت تری نسبت به بقیه موارد دارن هم گزینه های مناسبی برای کفش عروس هستن. مدل های کفش عروس ۲۰۱۷ شامل انواعی میشود که در طراحی آنها از سنگهای کریستال استفاده شده است. خرید یک جفت کفش گرانقیمت تنها برای یک شب مقرون به صرفه نیست پس کفش های راحتی را انتخاب کنید که پس از عروسی نیز بتوان از آن استفاده کرد و راه رفتن با آنها سخت نباشد.

پس خرید کفش عروس رابه روزهای آخر موکول نکنید و کمی زودتر بـه فکر باشید. در ادامه این مدلهای زیبای کفش عروس رابه همراه نکاتی برای خرید آنرا مرور میکنیم. در اینبخش مجموعه اي از زیباترین مدلهای کفش عروس را جمع آوری کرده ایم. زمانی که میخواهید برای خرید کفش عروس، سری به پاساژها و مغازهها بزنید و مدلهای مختلف را امتحان کنید، لازم است یک تصویر ذهنی از مکان برگزاری جشن عروسیتان داشته باشید. مجله مد تالاب: صندلهای با پاشنه بلند یکسره که جلو باز و پشت باز هستند از جمله کفش های راحتی هستند که پیشنهاد میکنیم اگر عروسیتان در فصل تابستان هست در هنگام خرید کفش عروسی حتما به دنبال یکی از ان ها بروید. اگر برای کفش عروسیتان بهدنبال مدل خاص و ویژهای هستید، نگاهی به مدل Drapy Leather از برند Balenciaga بیندازید. کفش عروس مدل و طرح های مختلفی دارد که هر عروس با توجه به شرایط و سلیقه خود یک کفش عروس شیک و زیبا برای خود میپسندد.

برای یک تازه عروس انتخاب کفش های زیبا خاص و متفاوت و بر طبق جدیدترین مدل ها ملاک اولیه است ، توپ تاپ گالری جدیدترین عکس مدل کفش های عروس 98 را در این بخش برای خانم های شیک پوش ارائه کرده است که اکثر این تصاویر برگفته شده از بهترین سایت های خارجی و ایرانی و در آستانه ی سال 2019 می باشد ،در ادامه این بخش ها را بترتیب مشاهده خواهید نمود مدل کفش عروس بدون پاشنه 1398 کفش عروس لژدار,کفش عروس 2019 کفش پاشنه بلند عروسی 98 کفش پاشنه کوتاه ، تهیه شده بر طبق سلایق مختلف بانوان. این کفش یکی از مهمترین لباسهای عروس محسوب میشود، البته کمتر کسی هنگام دیدن عروس بـه کفش او دقت میکند اما اگر حتی بـه چشم نیاید هم باید هماهنگ و زیبا باشد تا لباس بطور کامل زیبایی خودش را نشان دهد.

در مورد لباسهای نباتی یا شیری بـه سراغ کفش هاي کرم یا طلایی بروید. کفش عروس لژ دار بخرید، لباسهای عروس بـه قدری بلند هستند کـه در شب عروسی کمتر کسی کفش شـما را میبیند. با توجه به اینکه عروس قد بلند یا کوتاهی داره و تناسبش با قد داماد به چه شکلیه و همینطور با توجه به لباس عروس که آیا بلند و دنباله دار هست یا کوتاه و جمع و جور، کفشی که انتخاب میکنه هم متفاوته. بهتر است کفشی را انتخاب کنید که بتوان پس از عروسی هم از آن استفاده کرد. کفشی برای فصل سرد یا برای بهار و تابستان؟ با این وجود خیلی وسواس بـه خرج ندهید و نگویید حتماً باید سفید یا شیری باشد. هر چقدر هم که هنگام خرید به اندازه کفش دقت کنید، باز هم این احتمال وجود دارد که کفش پای شما را بزند و نارحتی هایی را برایتان ایجاد کنید.